جلب توجه در کارها

برای جلب توجه در کارها چه قوانینی را باید رعایت کنیم؟

در همهمه کارهای دفتری، کار افراد به راحتی می‌تواند نادیده گرفته شود در حالی که افراد به عنوان کارمند در کار خود زحمات بسیاری می کشند، شاید یادآوری این مطلب برای آنها دشوار باشد که باید برای ارتقای جایگاه فردی بیشتر تلاش کنند.

جلب توجه در کارها در محیط شغلی برای پرسنل امری دشوار است. در همهمه کارهای دفتری، کار افراد به راحتی می‌تواند نادیده گرفته شود در حالی که افراد به عنوان کارمند در کار خود زحمات بسیاری می کشند، شاید یادآوری این مطلب برای آنها دشوار باشد که باید برای ارتقای جایگاه فردی بیشتر تلاش کنند.

اما این یک موضوع بسیار مهمی است. شما باید چنان موفق شوید تا جلب توجه در کارتان بیشتر شود و امکان ترفیع‌ شغلی ایجاد گردد. بهترین راه انجام دادن این کار خارج شدن از روند کاری معمولی است.

برای مثال اگر شما باید به صورت روزانه روی تعداد زیادی از دستگاه ‌ها کار کنید و سایر پرسنل نیز باید همین کار را انجام دهند، کار روی تعداد بیشتری از دستگاه ‌ها فایده زیادی به حال شما نخواهد داشت؛ اما اگر درباره‌ این که پرسنل چطور می توانند روی دستگاه‌ های بیشتری کار کنند، گزارشی به مدیر خود بدهید، آنگاه جلب توجه کرده اید.

گزارش کار ناخواسته، شیوه ‌ای عالی برای جلب توجه مدیران در میان جمعی بزرگ از کارمندان است. این کار نشان می دهد که شما از قوه‌ ابتکار بالایی برخوردارید، البته نباید زود به زود از این روش استفاده کنید، چرا که ممکن است نتیجه عکس دهد.

ذکر چند قانون مهم برای جلب توجه در کارها

  • به قوانین محل کار خود توجه کنید و سعی کنید همه آنها را رعایت کنید.
  • هر از گاهی گزارشی تهیه و به مدیر خود ارائه دهید.
  • اطمینان حاصل کنید که گزارش شما در عمل به کار می آید و برای شرکت باعث کسب منافعی می‌شود.
  • اطمینان حاصل کنید که نام شما به شکل برجسته ‌ای بر روی گزارش کارتان درج شده است.
  • لازم نیست کار شما حتما یک گزارش باشد، می تواند مقاله ‌ای در خبرنامه‌ شرکت باشد.
  • البته بهترین راه برای جلب توجه هر فردی در کارش این است که در تخصص و شغل خود خیلی خیلی خوب باشد و کاملا به انجام دادن کار متعهد باشد و تمام حواشی موجود در محل کار را نادیده بگیرد.
  • حجم وسیعی از سیاست بازی، خبر چینی، بازیگوشی، اتلاف وقت و مراودات وجود دارد که به نام کار انجام می‌شود، اما این کار نیست.
  • سعی کنید با فاصله بسیار بیشتری از همکاران خود کار ‌کنید و به بهترین شکل ممکن وظایف خود را انجام دهید.
  • تمرکز خود را روی وظیفه‌ فعلی و خوب بودن در کار خود حفظ کنید تا حواستان پرت نشود.

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین