تراست وان

معرفی دستگاه حضور و غیاب تراست وان TRUST ONE

یکی از دستگاه‌های مهم حضور و غیاب در زمینه تشخیص چهره همین دستگاه FE_500 از شرکت trust one کره جنوبی می‌باشد. این دستگاه یکی از دستگاه‌های تشخیص چهره حرفه‌ای است که به راحتی چهره افراد را در حالت‌های مختلف شناسایی می کند.

دستگاه‌های حضور و غیاب فراوانی امروز روانه‌ی بازار می‌شوند. یکی از شرکت‌های تولید کننده این دستگاه شرکت trustone global می‌باشد. این شرکت در کشور کره جنوبی مستقر و هدف اصلی آن تولید و ساخت دستگاه حضور غیاب و سنسورهای اثر انگشت است.

شناخت بیشتر شرکت TRUSTONE

همانطور که در ابتدای متن اشاره کردیم، شرکت تراست وان از شرکت‌های خلاق و بسیار پیشتاز در زمینه تولید اسکنرهای اثر انگشت می‌باشد. تعداد محصولات آن بسیار محدود است، اما با کیفیت بسیار بالایی ارائه می‌گردند. هرچند که این محصولات محدود هستند، اما جدیدا دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با نام این شرکت هم روانه بازار گردیده است. شرکت تراست وان تمام محصولات تولیدی خود را به بیش از ۵۰ کشور دنیا به خصوص ایران ارائه می‌دهد. از مهمترین این دستگاه ارائه شده می‌توان به دستگاه تشخیص چهره FE_500 و دستگاه  اثر انگشتی TSG_150 اشاره نمود.

معرفی دستگاه حضور و غیاب FE_500

یکی از دستگاه‌های مهم حضور و غیاب در زمینه تشخیص چهره همین دستگاه FE_500 از شرکت trust one کره جنوبی می‌باشد. این دستگاه یکی از دستگاه‌های تشخیص چهره حرفه‌ای است که به راحتی چهره افراد را در حالت‌های مختلف شناسایی کرده و به طور همزمان سه تا پنج نفر را از فاصله ۳ متری در زوایای مختلف می‌شناسد. مزیت مهم و اصلی این دستگاه بهره گیری از پیشرفته‌ترین الگوریتم های شناسایی چهره می‌باشد که موجب می گردد حتی تابش نور خورشید خللی در آن ایجاد نکند. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به تشخیص چهره زنده فرد از عکس، فیلم و چهره جعلی و تقلبی اشاره کرد.

مشخصات دستگاه حضور و غیاب FE_500

دستگاه fe 500 ظرفیت ثبت نام ۵۰ هزار کاربر را دارد. همچنین این دستگاه دارای خروجی رله برای اتصال به انواع تجهیزات اکسس کنترل از جمله انواع گیت، ورود و خروج، راهبند پارکینگ و قفل برقی می‌باشد. این دستگاه در بازه دمای ۱۰ الی ۵۰ درجه و بازه رطوبت ۱۰ تا ۹۰ درصد می‌تواند عملکرد بسیار مطلوبی داشته باشد. بنابراین می‌توان در فضای بسیار باز و در شرایط جوی مختلف از آن استفاده کرد حتی در صورت قرار دادن این دستگاه در محفظه شیشه، باز هم تشخیص چهره دچار مشکل نمی‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین