نرم افزار حضور و غیاب ویسمن

ویسمن :ارائه نسخه iOS حضور و غیاب ویسمن بر روی App Store

ویسمن:  نسخه iOS  نرم افزار حضور و غیاب  مورد تایید App Store قرار گرفت

از این پس برای دارندگان گوشی‌های همراه و یا تبلت‌های apple قابل دانلود است.

نرم افزار حضور و غیاب ویسمن

نرم افزار حضور و غیاب ویسمن

نرم افزار حضور و غیاب ویسمن سخه قابل نصب مجموعه نرم‌افزاری حضور و غیاب و حقوق دستمزد یکپارچه ویسمن  بر روی دستگاه‌های قابل حمل هوشمند است.

نسخه اندروید این محصول به صورت تست از خرداد ماه سال ۹۶ در اختیار مشتریان قرار گرفت و در حال استفاده است  این نرم افزار  موجب ایجاد تسهیلات ویژه‌ای برای کاربران آن شده است.
نسخه‌های اندروید و iOS  ویسمن ، مبتنی بر استاندارد‌های طراحی Google و Apple در فضای گرافیکی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، بسیار ساده و کارا پیاده‌سازی شده‌اند و از سهولت کاربری بسیار بالایی برخوردار هستند.

مهرکیا به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت نرم‌افزار با ارائه اولین محصول حضور و غیاب و حقوق دستمزد قابل استفاده در تجهیزات همراه، بستری را برای رفع نیاز جامع مدیران جهت دسترسی به اطلاعات، بدون وابستگی زمانی و مکانی فراهم کرده ‌است.

با ویسمن همراه همیشه و در هر جا امکان استفاده از حضور و غیاب و حقوق دستمزد برای کاربران ویسمن  خواهد بود و هر کسب کاری  دارای راه حل یکپارچه در حوزه منانع انسانی خود میشود و با این برنامه می‌توانند به فرایندهای کاری خود سرعت بیشتری ببخشند.

مهمترین قابلیت‌های مشاهده و درخواست ماموریت و مرخصی ها و استفاده از مکان یاب جهت حضور غیاب افراد بیرون از سازمان باGPS است.
نسخه iOS  ویسمن  از اینجا قابل دریافت است.

 

قابل ذکر است که این نرم افزار با کلیه دستگاه های حضور و غیاب موجود در بازار سازگار است. سازگار ترین دستگاه موجود بازاردر حال حاضر دستگاه های حضور و غیاب با مارکvirdi  و zkteco  و سوپریما و دیگر دستگاه بازار است.

یکی ویژگی های سازگار این نرم افزار با دستگاه های موجود بازار این است که زمانی که کارمندان با دستگاه های مختلف حضور خود را میزنند پیغامی جهت اعلام به مدیر و خود کارکنان اعلام میگردد.

این نرم افزار در الکامپ ۹۶ رونمایی شد و در اولین روز نمایشگاه مورد تایید App Store قرار گرفت.

امیدواریم با تلاش بی وقفه تیم تولید ما رفاهی آرامش بخش برای مدیران فراهم آوریم و در راستای اهدافمان که همان تغییر و تحولی ساده و کارا که بتوانیم میان کارفرمای ایرانی و کارمند ایرانی تعامل و صلح را به ارمغان آوریم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *