کسرا گلرنگ

سامانه حضور غیاب کسرا گلرنگ

سامانه حضور غیاب کسرا گلرنگ – سامانه حضور و غیاب کسرا، ابزاری بی‌نظیر است که امکانات گسترده‌ای را در زمینه تعریف شیفت‌ها، برنامه‌های کاری، مرخصی‌ها، ماموریت‌ها، کارکردها و تمامی مواردی که برای مدیریت حضور و غیاب پرسنل لازم است، فراهم می‌کند. این نرم‌افزار، به شما این امکان را می‌دهد که به صورت یکپارچه با سایر سامانه‌های منابع انسانی سازمان خود، کنترل کامل بر حضور و غیاب پرسنل را داشته باشید.

مزایا سامانه حضور غیاب کسرا گلرنگ

امکان مشاهده و نظارت لحظه‌ای بر تردد پرسنل فراهم است، از جمله قابلیت نمایش ترددها بر اساس کارتخوان‌ها و اطلاعات پرسنلی کارکنان نیز قابل مشاهده است.

مدیریت کارتابل اطلاعاتی از طریق تعریف کاربران به صورت فردی و گروهی انجام می‌شود و در این فرآیند، سطوح دسترسی مختلف برای کاربران تعریف می‌شود. علاوه بر این، تاریخ استخدام و سوابق کاری نیز به صورت جامع نمایش داده می‌شود.

تقویم کاری پرسنل شامل تعریف شیفت‌های ساعتی، روزانه و ماهانه است. کسرکار و مازادکار بر اساس تقویم کاری محاسبه می‌شود و شیفت‌های ماهانه به صورت یکجا نمایش داده می‌شوند.

تعریف تلورانس ورود کارکنان به این است که سازمان‌ها باید قادر باشند تفاوت‌های فردی و فرهنگی کارکنان را پذیرفته و مدیریت کنند.

تعریف تلورانس خروج پرسنل به این معنا است که سازمان‌ها باید قادر باشند با خروج پرسنل و جایگزینی آن‌ها بدون ایجاد نوسانات عمده مقابله کنند.

تعریف تلورانس شناور کارمندان به این مفهوم است که سازمان‌ها باید بتوانند با تغییرات در شرایط کاری و فضای کاری کارمندان سازگاری یابند.

با استفاده از سامانه حضور غیاب کسرا گلرنگ، سازمان‌ها قادرند به بهبود کارایی، افزایش دقت در ثبت حضور و غیاب، کاهش هزینه‌های مرتبط با مدیریت منابع انسانی و بهبود ارتباطات داخلی و برون سازمانی بپردازند. این سامانه به طور مستقیم به ارتقاء فرآیندهای سازمانی و بهبود عملکرد سازمانی کمک می‌کند.

به طور خلاصه، سامانه حضور و غیاب کسرا گلرنگ با ارائه یک پلتفرم هوشمند و کارآمد، به سازمان‌ها کمک می‌کند تا منابع انسانی خود را به بهترین نحو مدیریت کرده و به اهداف و رشد سازمانی خود دست یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین