سامانه حضور غیاب کسرا

سامانه حضور غیاب کسرا

سامانه حضور غیاب کسرا امکانات بی‌نظیری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا اقدامات مربوط به تعریف انواع شیفت‌ها، برنامه‌های کاری، مرخصی‌ها، ماموریت‌ها، کارکردها و دیگر نیازمندی‌های مرتبط با حضور و غیاب پرسنل را انجام دهید. با استفاده از نرم‌افزار مدیریت حضور و غیاب کسرا، قادر خواهید بود به صورت یکپارچه با سایر سامانه‌های منابع انسانی سازمان خود، کنترل و مدیریت حضور و غیاب پرسنل را برعهده بگیرید.

برای دریافت این سامانه باید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. بر روی لینک نرم افزار حضور غیاب آنلاین کسرا کلیک کنید.
  2. بر روی گزینه خرید و مشاوره کلیک کرده.
  3. سپس برای دریافت مشاوره خرید یک فرم پر می‌کنید و بر روی گزینه دریافت مشاوره و خرید کلیک می کنید.
  4. در آخر باید منتظر تماس کارشناسان مجموعه کسرا باشید.

سامانه حضور غیاب کسرا

مشخصات نرم افزار حضور و غیاب کسرا

مانیتورینگ تردد پرسنل

در سیستم فعلی، امکان مشاهده و نظارت لحظه‌ای بر ترددهای پرسنل فراهم شده است. علاوه بر این، قابلیت نمایش ترددها براساس اطلاعات ثبت شده توسط کارتخوان‌ها فراهم شده است. همچنین، امکان دسترسی به اطلاعات پرسنلی کارکنان نیز در دسترس می‌باشد.

مدیریت کارتابل اطلاعاتی

در این سامانه، کاربران به دو شکل، به صورت فردی و گروهی تعریف می‌شوند. همچنین، سطوح دسترسی مختلفی برای کاربران تعیین می‌شود، که به منظور ارائه‌ی امکانات و خدمات متناسب با نیازها و مسئولیت‌های آن‌ها می‌باشد. از جمله اطلاعاتی که نمایش داده می‌شود، تاریخ استخدام و سوابق کاری کاربران است، که این اطلاعات برای مدیران و سایر کاربران مرتبط، به‌طور مفید و آسان در دسترس قرار می‌گیرد.

تقویم کاری پرسنل

تعریف شیفت ساعتی، روزانه و ماهانه از جمله مفاهیم مهم در حوزه مدیریت زمان است که به منظور بهبود عملکرد و سازماندهی فعالیت‌های کاری در یک واحد سازمانی به کار می‌رود. محاسبه کسرکار و مازادکار بر اساس تقویم کاری، به منظور تعیین میزان حضور و غیاب پرسنل و همچنین مدیریت بهینه زمان کاری انجام می‌شود. نمایش شیفت ماهانه به صورت یکجا، امکان دسترسی آسان و سریع به برنامه کاری ماهیانه همه پرسنل را فراهم می‌کند و از جمله ابزارهای موثر در بهبود سازماندهی زمانی و بهبود کارایی در سازمان محسوب می‌شود.

مزایای سیستم حضور و غیاب هوشمند کسرا

مانیتورینگ تردد پرسنل، با تمرکز بر تفکیک دستگاه‌های ثبت تردد، به منظور ارائه داشبوردهای مدیریتی مرتبط با اطلاعات پرسنلی و تردد پرسنل، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این سیستم قادر است به پوشش انواع شیفت‌های کاری و تعریف گروه‌های کاری پرسنلی بپردازد. همچنین، با ارائه سخت‌افزارهای قدرتمند، مناسب برای ثبت تردد در محیط‌های صنعتی، این سامانه امکان ثبت تردد فراموشی را نیز با استفاده از نرم‌افزارهای حضور و غیاب اندروید یا نسخه‌های تحت وب فراهم می‌کند. همچنین، این نرم‌افزار قادر به ثبت مأموریت‌ها و انواع مرخصی‌ها در بهترین نرم‌افزار حضور و غیاب پرسنل می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین