حضور و غیاب کارا

حضور و غیاب کارا

شرکت کارا دوهزار بزرگترین فراهم‌آورنده دستگاه حضور و غیاب رایانه‌ای در ایران می‌باشد. این شرکت اقدامات گسترده‌ای در جهت بهبود دانش فنی و تسهیل حضور و غیاب انجام داده است. دستگاه های حضور و غیاب کارا دو هزار یکی از دستگاه‌های به روز در صنعت مدیریت منابع انسانی می‌باشد.

برای ورود به نرم افزار حضور و غیاب کارا باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. ابتدا بر روی لینک نرم افزار حضور و غیاب کارا دوهزار کلیک کنید.
 2. سپس در منوی بالا با انتخاب محصولات، بر روی نرم افزارهای حضور و غیاب کلیک کنید.حضور و غیاب کارا
 3. پس از اینکه نرم افزار مورد نظر خود را انتخاب کردید در منوی بالای صفحه در قسمت پشتیبانی بر روی گزینه ثبت نام و ارسال تیکت کلیک کنید.حضور و غیاب کارا
 4. فرم زیر را پر کنید.حضور و غیاب کارا
 5. سپس در منوی بالا صفحه استعلام قیمت را بزنید.حضور و غیاب کارا
 6. فرم زیر را پر کنید تا اطلاعات و قیمت نرم افزار مورد نظر برای شما ارسال شود.حضور و غیاب کارا

فعالیت شرکت از ابتدا با طراحی و تولید اولین دستگاه‌های حضور و غیاب پانچی آغاز شده و با گذر زمان، با ارائه نرم‌افزارهای محاسباتی در محیط DOS، به دستگاه‌های بارکدخوان با صفحه نمایش فارسی تبدیل شد.

شرکت دانش‌بنیان کارا دوهزار به عنوان اولین تولیدکننده دستگاه حضور و غیاب رایانه‌ای در ایران، نسل جدید دستگاه‌های حضور و غیاب مبتنی بر اینترنت اشیا و رایانش ابری را معرفی کرده است. همچنین، این شرکت افتخار ارایه اولین سامانه و نرم‌افزار حضور و غیاب مبتنی بر رایانش ابری به نام «Cloud Time Attendance» و به صورت نرم‌افزار حضور و غیاب ابری «SaaS» می‌باشد.

تمامی قطعات دستگاه حضور و غیاب، از جمله قالب‌ها و بردهای الکترونیکی (PCB)، برنامه‌نویسی میان‌افزار (Firmware) و طراحی سخت‌افزار (Hardware Design)، توسط مهندسان ایرانی داخل شرکت کارا دوهزار طراحی، تولید و پشتیبانی می‌شود. این رویکرد، باعث پیشرفت و توسعه‌ی مثبت در این حوزه شده است.

شرکت کارا دوهزار در بروزرسانی سیستم‌های حضور و غیاب و درک نیازهای جامعه، محصولاتی چون گیت‌های کنترل تردد، تجهیزات امنیت اطلاعات، اتوماسیون تغذیه و رزرواسیون، پلاک‌خوان هوشمند و صندوق‌های فروشگاهی ارائه می‌دهد.

 ویژگی نرم افزارهای حضور و غیاب کارا دو هزار

نرم افزار کارا دو هزار دارای ویژگی‌هایی می‌باشد که برخی از آنها در زیر آمده است:

 1. داشتن نمونه تجربی موفق با حداقل چند هزار کاربر و سابقه عملیاتی حداقل یک دهه در زمینه حضور و غیاب.
 2. بلوغ در Life Cycle، به این معنا که نرم افزار در همه مراحل از توسعه تا بهره‌برداری کامل و پشتیبانی تجربه و کارآیی بیشتری ارائه می‌دهد.
 3. پیاده‌سازی قابلیت تطبیق با شیفت‌های متنوع و پیچیده در صنایع مختلف از جمله صنعت نفت و گاز، بانکداری، بیمارستان‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی.
 4. انعطاف پذیری در تطبیق با نیازهای سازمانی و قابلیت دسترسی مدیران و پرسنل از هر مکانی به نرم افزار.
 5. سازگاری با پلتفرم‌های وب، تبلت و اپلیکیشن‌های موبایل برای دسترسی آسان به اطلاعات حضور و غیاب.
 6. ادغام با نرم افزارهای مرتبط مانند نرم افزار حقوق و دستمزد جهت ارائه گزارشات جامع و مفید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین