دستگاه حضور غیاب فراتکنو

دستگاه حضور غیاب فراتکنو

دستگاه حضور غیاب فراتکنو- یکی از بخش‌های بسیار حیاتی در مدیریت اداری، استفاده از اتوماسیون‌های حضور و غیاب می‌باشد که برای هر سازمان و شرکت، بزرگ یا کوچک، اهمیت فراوان دارد. تامین کننده ابزارهای مدیریت مناسب برای پرسنل یک اقدام ضروری به منظور بهبود عملکرد و کارایی است. هرچند با وجود تنوع گسترده‌ای از دستگاه‌های حضور و غیاب در بازار، انتخاب مناسبی برای هر سازمان ممکن است چالش‌برانگیز به نظر برسد.

در این موقعیت، دستگاه‌های حضور و غیاب ارائه شده توسط شرکت فراتکنو، با امکانات روز و تنوع گسترده، به دنبالی از مباحث جدید در جهان اداری هستند. از اثر انگشت، تشخیص چهره، و کارت تا ترکیبات مختلفی از این ابزارها، همه در اختیار مشتریان قرار دارد.

برای استفاده از نرم افزارهای فراتکنو باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. ابتدا بر روی لینک فراتکنو کلیک کنید.
  2. سپس از منوی بالا گزینه نرم افزارهای حضور و غیاب، نرم افزار محاسبه کارکرد استاندارد را انتخاب کنید.دستگاه حضور غیاب فراتکنو
  3. این نسخه از نرم افزار بصورت رایگان به خریداران دستگاه حضور و غیاب عرضه میگردد.

ویزگی‌های دستگاه حضور غیاب فراتکنو

استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب فراتکنو، همراه با قابلیت ثبت دقیق ترددها و انجام محاسبات دقیق به وسیله نرم‌افزار، به همراه پشتیبانی مستمر، احساس آرامش و اطمینان را در مدیران و مسئولین واحدهای منابع انسانی و مالی ایجاد می‌کند. راه‌حل‌های متعدد ، بهترین گزینه برای تسهیل امور حوزه حضور و غیاب می‌باشند. دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل تردد فراتکنو، بهترین پیشنهاد برای مدیریت کسب و کار می‌باشند. از ثبت دقیق تردد و کنترل اطلاعات پرسنل تا پردازش دقیق و تفکیک اطلاعات ثبت شده و ایجاد گزارشات پویا، تمامی این مراحل با استفاده از نرم‌افزار اختصاصی فراتکنو انجام می‌شود.

 

نرم افزار حضور غیاب فراتکنو

نرم‌افزار حضور غیاب فراتکنو در سازمان‌ها و شرکت‌ها به عنوان ابزاری بنیادین برای مدیریت حضور و غیاب کارمندان مطرح است؛ زیرا این نرم‌افزارها امکاناتی جهت ثبت و رصد حضور و غیاب، مدیریت تاخیر و غیبت، تولید گزارش‌های تحلیلی، و برقراری ارتباط با سیستم‌های دیگر در سازمان را فراهم می‌کنند.

مهم ترین ویژگی‌های نرم افزار حضور غیاب فراتکنو

  • امکان تعریف شیفت کاری
  • امکان تعریف شیفت‌های ساعتی
  • بدون محدودیت در تعداد شیفت‌ها
  • بدون محدودیت در تعریف کارمندان
  • گزارش پویا
  • ارتباط با سایر نرم افزارها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین