علم و صنعت حضور غیاب

علم و صنعت حضور غیاب

کارتابل کنترل کارکرد تحت موبایل MobKart

در زمان حاضر، با گسترش استفاده از ابزارهای ارتباطی مانند تلفن همراه و تبلت، نیاز به برنامه‌هایی که بتوانند از طریق این دستگاه‌ها اجرا شوند، بیش از پیش احساس می‌شود. به منظور پاسخگویی به این نیاز، شرکت علم و صنعت اقدام به تهیه یک برنامه جدید با نام MobKart تحت محیط موبایل نموده است که در حال حاضر قابل اجرا بر روی سیستم عامل‌های اندروید و iOS می‌باشد.

با استفاده از این نرم‌افزار، پرسنل قادر خواهند بود که به راحتی از طریق دستگاه موبایل خود به اطلاعات ورود و خروج خود دسترسی یابند و تمامی درخواست‌های اداری خود را مانند مرخصی، ماموریت، و ورود و خروج ناقص، به مدیران ارسال نمایند تا پس از تایید مدیر، در کارکرد آنها محاسبه گردد.

برای ورود به نرم افزارهای حضور غیاب علم و صنعت باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. ابتدا بر روی لینک دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت بزنید.
  2. زمانی که وارد سایت می‌شوید در منوی بالا وارد بخش محصولات می‌شوید و در در بخش نرم افزار بر روی حضور و غیاب کلیک کنید.

علم و صنعت حضور غیاب

3- وارد صفحه زیر می‌شویم و یکی از نرم افزارهای مورد نظر را انتخاب کرده.

علم و صنعت حضور غیاب

 

4 – بعد از اینکه وارد نرم افزار مورد نظر شدید بر روی دکمه اطلاع از موجودی و قیمت کلیک کنید. بهتر است با موبایل خود این کار را انجام دهید.

 

نرم‌افزار حضور و غیاب Winkart

در سامانه‌ی WinKart، کاربران از سه سطح کاربری مختلف، شامل پرسنل عادی، مدیران قسمت‌ها و مدیر ارشد سیستم، بهره می‌برند. این سامانه امکان مشاهده و چاپ گزارشات متنوعی از کارکردهای مختلف را فراهم می‌سازد. این گزارشات شامل اطلاعاتی نظیر پروفایل پرسنل با عکس، ورود و خروج، لیست حاضری، کارکرد روزانه، ماهانه و دوره‌ای، و لیست مغایرت ورود و خروج با قابلیت مرتب‌سازی و فیلتر کردن بر اساس نام خانوادگی پرسنل، شماره پرسنلی، قسمت کاری، تاریخ و وضعیت برای سال‌های مختلف کاری را شامل می‌شوند.

علاوه بر این، در این سامانه، دسترسی به امکانات سیستم برای پرسنل در سه سطح، یعنی کل سازمان، قسمت و پرسنل خاص، تعیین می‌شود. کاربران هر قسمت یا کاربر از گروه می‌توانند به دلخواه به چند قسمت تعلق گیرند و نیازی به تعریف مجدد پرسنل در نرم‌افزار نیست.

علاوه بر این، مدیر ارشد سیستم یا مدیر قسمت، امکان بازسازی رمز عبور پرسنل را دارند. همچنین، کاربران قادرند قالب برنامه را در سه رنگ مختلف انتخاب کنند و تصمیم بگیرند که آیا پیام‌های مناسبتی در صفحه ورود به برنامه را مشاهده کنند یا خیر.

نرم افزار حضور و غیاب ETS

امکان استفاده از نرم‌افزار از طریق برنامه‌های قابل اجرا در ویندوز، نسخه‌های وب و موبایل وجود دارد. حتی با وجود نسخه موبایل، امکان استفاده از نرم‌افزار بدون نیاز به کامپیوتر و از محل‌های دیگر نیز وجود دارد. نتایج به صورت لحظه‌ای در دسترس هستند، زیرا محاسبات به صورت خودکار بر اساس تراکنش‌ها صورت می‌گیرند. همچنین، این نرم‌افزار مجهز به دستیار هوشمند برای پرسنل و اپراتور سیستم است و دارای یک سیستم گزارش‌دهی بسیار قوی می‌باشد.

نرم افزار حضور و غیاب WinTas

قابلیت ارتباط با ساعت‌های حضور و غیاب به صورت کابلی، با استفاده از فناوری‌های  Singleو  Multi، و همچنین از طریق شبکه و مودم فراهم می‌گردد. این سامانه قادر است تقویم‌های کاری را به صورت عادی یا با تعریف شیفت‌های کاری ثابت و مشخص، مدیریت نماید. علاوه بر این، امکان تعریف گروه‌های کاری مختلف فراهم شده است و ویژگی‌هایی نظیر شبکاری، تاخیر مجاز روزانه و ماهانه، تعجیل مجاز روزانه، حداقل اضافه کار قبل یا بعد، مجاز کردن اضافه کاری، و شناوری نیز قابل اعمال می‌باشد. همچنین، اطلاعات پرسنلی کارمندان به همراه عکس، قابل تعریف و نمایش است و ورود و خروج آن‌ها به صورت روزانه و فردی قابل مشاهده و مدیریت می‌باشد. امکان اضافه، ویرایش و حذف ورود و خروج پرسنل، و همچنین برگه‌های مرخصی و ماموریت، نیز در این سامانه وجود دارد. این سامانه قادر است مجوز اضافه کاری روزانه و ماهانه را نیز مدیریت نماید و کارکرد را به صورت روزانه، ماهانه، و در دوره‌های زمانی مشخص محاسبه نماید. در پایان، امکان تخلیه اطلاعات به همراه عکس پرسنل نیز در این سامانه فراهم می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست عناوین