نرم افزار تخصصی حضور و غیاب و حقوق دستمزد ویسمن اندروید و IOS ویندوز

نرم افزار تخصصی حضور و غیاب و حقوق دستمزد ویسمن اندروید و IOS ویندوز

این نرم‌افزار نقش حیاتی در تأمین نظم و ساماندهی مجموعه شما دارد.

اما این نظم هم اکنون در خطر است.

نرم‌افزار ویسمن نظم شما را تضمین می‌کند.

مهرکیا در یک نگاه

شرکت مهندسی مهرپویان کهکشان رایانه با نام تجاری مهرکیا به شماره ثبت 50737 مفتخر است نرم‌افزار جامع و تخصصی حضور و غیاب و حقوق و دستمزد ویسمن را تولید و معرفی نماید.

شرکت مهرکیا با هدف تغییر در زندگی کاری صاحبان کسب‌وکار و توانمندسازی نیروی کار انسانی با استفاده از تکنولوژی، از تیر ماه 1391 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه نرم‌افزار آغاز کرد. اولین نسخه نرم‌افزار ویسمن در سال 1392 در یک کارخانه ماشین‌سازی از زیرمجموعه‌های فولاد مبارکه اصفهان نصب و راه‌اندازی گردید. پس از آن نرم‌افزار به مشتریان بسیاری عرضه شد و با جمع‌آوری بازخوردهای آنها، در سال 1393 تغییرات گسترده انجام گرفته و نرم‌افزار از ابتدا نوشته شد. در آخرین نگارش این نرم‌افزار قابلیت‌های منحصر به فرد لحاظ شده است.

مهندسان مهرکیا همواره در راه پیشرفت قدم برمی‌دارند و هر روز زمان زیادی را به پردازش ایده‌های جدید در راستای به‌روزرسانی و ارتقای نرم‌افزار ویسمن صرف می‌کنند.

نرم افزار تخصصی حضور و غیاب ویسمن

چه کسانی می‌توانند از این نرم‌افزار استفاده کنند؟

به دلیل جامع بودن و قابلیت‌های منحصر به فرد این نرم‌افزار انواع شرکت‌ها، پیمانکاران، مؤسسه‌ها، کارخانه‌ها، کارگاه‌ها، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها، بیمارستان‌ها و… می‌توانند از آن استفاده کنند. در هر یک از بخش‌های نامبرده، کارفرمایانی که افرادی را استخدام می‌کنند و در ازای کارکرد آنها حقوق و دستمزد پرداخت می‌کنند، به این نرم‌افزار نیاز مبرم دارند.

مزیت‌های انتخاب نرم‌افزار ویسمن

نرم‌افزار ویسمن به مدیریت بهتر مجموعه کمک شایان توجه می‌کند. یک مجموعه اگر این نرم‌افزار را نداشته باشد، در صورت ایجاد خطای انسانی در تسویه مرخصی، اضافه کاری، ضریب‌های حقوق، تأخیر و… کارمند می‌تواند به اداره کار برود. این نرم‌افزار خطای انسانی را از میان برمی‌دارد، محاسبات پیچیده و خسته‌کننده حضور و غیاب و حقوق و دستمزد را انجام داده و کارفرما بدون هیچ‌گونه نگرانی و دغدغه برای پرسنل به پیشرفت مجموعه توجه می‌کند. این نرم‌افزار در نهایت با ارائه گزارش‌های کامل مالی و مدیریتی، مجموعه‌ها را به اهدافشان نزدیک‌تر نماید.

علاوه بر این محاسبه صحیح و دقیق حقوق بر مبنای حضور و غیاب باعث تشویق کارمندان شده و می‌تواند راندمان و بازده کاری آنها را بالا ببرد. در نهایت اینکه هر کارمند برای خود کارتابل دارد، به رضایت او منجر می‌شود.

 

مشخصات فنی نرم‌افزار ویسمن

·       قابل استفاده در ویندوزهای 32 و 64 بیتی مایکروسافت

·       قابلیت نصب و اجرا در تعداد نامحدود بر روی کامپیوترهای مختلف

·       قابل تهیه و نصب در نسخه تک کاربر و یا چند کاربر شبکه

·       «ویسمن همراه» برای استفاده از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید و iOS

·       طراحی و پیاده‌سازی پایگاه داده نرم‌افزار با استفاده از تکنولوژیSQL Server  و راندمان بسیار بالا از لحاظ لحاظ حجم، سرعت و امنیت داده‌ها، ذخیره‌سازی و تبادل اطلاعات با حجم بالا

·       سرعت محاسبه بالای نرم‌افزار ویسمن؛ در کمیسیون عسلویه، نرم‌افزار ویسمن سریع‌ترین نرم‌افزار بوده و در حال حاضر نرم‌افزار ویسمن یکی از پرسرعت‌ترین نرم‌افزارهای بازار در نوع خود است

·      امکان برقراری ارتباط با 96 مدل دستگاه موجود در بازار شامل انواع مدل‌های برندهای: viridi، zkt، سوپریما، علم و صنعت، جهان‌گستر، آراز، پیشگامان و…

طراحی نرم‌افزار ویسمن

محیط کاربری این نرم‌افزار با کمک طراحان و متخصصین گرافیک طراحی شده تا منوها و ابزارها به راحتی و به بهترین شکل در

اختیار کاربران قرار گیرند. به گونه‌ای که علاوه بر کارایی و حرفه‌ای بودن، کار با آن بسیار آسان و ساده است. محیط این نرم‌افزار

با استانداردهای جهانی مطابقت می‌کند. به نوعی که از زیباترین و کاربرپسندترین نرم‌افزارها است.

نرم افزار تخصصی حضور وغیاب ویسمن

بستر‌های ارتباطی و امنیت

کاربران می‌توانند از بسترهای اطلاعاتی Wi-Fi، GPRS ، 4G  و… اطلاعات این نرم‌افزار را جابجا و ارسال کنند. علاوه بر استفاده از بسترهای گوناگون اطلاعاتی، با مهیا شدن ساز و کارهای امنیتی و نیز امکان جابجایی اطلاعات بین سرور و نرم‌افزار رمزنگاری شده و از این طریق امنیت کامل و مطمئن در نقل و انتقال داده‌ها و جابجایی اطلاعات وجود دارد.

 

قابلیت‌ها و امکانات نرم‌افزار ویسمن

نرم‌افزار ویسمن دارای دو بخش «حضور و غیاب» و «حقوق و دستمزد» می باشد که هر کدام به صورت مجزا و یا یکپارچه شامل هر دو بخش قابل استفاده هستند. با تلفیق این دو تلاش کردیم نرم‌افزاری تولید کنیم که با تهیه آن در زمان و هزینه مدیریت شرکت‌ها صرفه‌جویی شود. در ادامه به برخی از کاربردها و قابلیت‌های این نرم‌افزار اشاره می‌شود.

امکانات نرم‌افزار حضور و غیاب

امکان صدور حکم کارگزینی و قرارداد کار

صدور حکم کارگزینی و قرارداد کار پرسنل همراه با امکان اجرای طرح‌بندی طبقه مشاغل وزارت کار همراه با گروه‌های شغلی استاندارد و یا تعریف گروه‌های شغلی و طرح‌های دلخواه، امکان صدور حکم استخدام و یا تغییرات حقوق با توجه به انواع استخدام از قبیل استخدام قراردادی، ساعتی، پیمانی، رسمی، روزمزد، خرید خدمت، مأمور و… با قابلیت تعیین مزد مبنا و مزایای پرسنل به صورت قانونی یا دلخواه به صورت کامل، امکان تعیین تاریخ شروع و خاتمه حکم با قابلیت تعیین ساعات کارکرد نوبت‌کاری و تعطیلات هفتگی و شرح وظایف کار پذیر نوبت‌کاری تعطیلات هفتگی و شرح وظایف کارپذیر جهت درج در حکم یا قراداد، امکان چاپ قرارداد و حکم کارگزینی با الگوی استاندارد و قانونی وزارت کار و امور اجتماعی امکان‌پذیر است.

امکان و ایجاد انواع مرخصی و مأموریت ساعتی، روزانه، ماهانه و سالانه

یکی  از مسائل مهم در مدیریت منابع انسانی ثبت مرخصی و مأموریت‌های پرسنل  به صورت دقیق و صحیح می‌باشد.  بسیاری از سازمان‌ها و مجموعه‌های اداری و کسب و کار انواع مختلفی از مرخصی‌ها و مأموریت‌ها را بنا به شرایط کاری خود دارند. برای سهولت و آسانی ثبت مرخصی و مأموریت‌های متنوع قابلیت تعریف مرخصی و مأموریت و سپس ثبت و امکان تسویه مرخصی به صورت صحیح در آن فراهم شده است.

امکان ثبت اطلاعات مرخصی، مأموریت، تأخیر، سرویس، اعلام حضور، اضافه کاری و…

برای مدیریت بهتر تردد پرسنل کلیه حالت اعم مأموریت، اضافه کاری، اعلام حضور، دورکاری، تأخیر سرویس در نظرگرفته شده است. ثبت تأخیر پرسنل برای حفظ حقوق کارکنان زمانی که سرویس به هر دلیل با تأخیر به محل کار رسیده در نظر گرفته می‌شود. برای نیروهای دورکاری یا در صورت عدم امکان ثبت تردد در دستگاه از طریق نرم‌افزار اعلام حضور صورت می‌پذیرد.

امکان دریافت و مشاهده ورود و خروج‌ها به صورت روزانه و فردی

در بسیاری از موارد  پرسنل بنا به دلایل مختلف از جمله فراموشی، خراب بودن دستگاه دورکاری و… تردد کامل در روز ندارند. این امکان برای کارفرما فراهم شده است که بنا به صلاحدید خود با مشاهده جدول ترددهای روزانه و یا فردی می‌تواند تردد پرسنل را اصلاح یا تردد جدید ثبت نماید. در نسخه موبایلی از نرم‌افزار این امکان فراهم شده است که با ثبت درخواست اصلاح ورود و خروج توسط پرسنل و در صورت تأیید مدیریت اصلاحات و تردد جدید اعمال گردد. این امر موجب سهولت کار کارفرما  می‌شود.

امکان دریافت و مشاهده مانده مرخصی و تسویه مرخصی

در اکثر کسب و کارها و مجموعه‌ها کارفرما مایل است در پایان هر ماه یا در پایان هر سال گزارشی از مرخصی‌های فرد و مانده مرخصی وی داشته باشد. این امکان در نرم‌افزار ویسمن به صورت فردی در فرم ثبت مرخصی و به صورت گروهی در گزارش مانده مرخصی فراهم شده است. یکی از قابلیت‌های نرم‌افزار این است که در حین ثبت مرخصی به صورت هوشمند به کارفرما میزان مانده مرخصی کارکنان را در همان ماه اعلام می‌کند.

امکان تعریف تقویم به صورت نامحدود

به علت متنوع بودن برنامه‌های تردد پرسنل در کلیه کسب و کارها و مجموعه‌ها این امکان در نرم‌افزار فراهم شده که هر نوع شیفت به سادگی به صورت فردی و گروهی در بازه‌های زمانی دلخواه (شامل شیف‌های شب، چرخشی، بیمارستانی، دوره‌ای، طولی و…) امکان‌پذیر باشد.

امکان تنظیم کلیه قوانین تردد اعم از تأخیر، تعجیل، شیفت، شناوری و…

نرم‌افزار ویسمن امکان تعریف 50 نوع قانون برای بخش‌ها و قسمت‌های مختلف مجموعه را فراهم نموده که این قوانین شامل مدیریت تأخیرهای مجاز، تعجیل‌ها، تعدیل کسر کار با اضافه کاری یا مرخصی، شناوری، رعایت حداقل سقف اضافه کار، رعایت حداکثر تأخیرهای مجاز به صورت تعدادی یا ساعتی در ماه و… می‌باشد. در واقع زمانی که کارفرما برای کارکنان شیفت مربوطه را اعلام می‌کند، نیاز است که بر رفت و آمد پرسنل نظارت داشته باشد که با استفاده از این قوانین به صورت کامل می‌تواند بر رفت و آمدهای کارکنان نظارت دقیق داشته باشد.

امکانات نرم‌افزار حقوق و دستمزد

قابلیت وارد کردن اطلاعات حضور و غیاب و کارکرد رفت و آمد

ورود کارکردها از قبیل روزهای کارکرد، ساعات کارکرد، مرخصی‌های ساعتى و روزانه، مرخصى استعلاجى، مرخصى استعلاجى عهده بیمه، مرخصى بدون حقوق، غیبت، اضافه کارى، مأموریت روزانه و ساعتى، کسر کار، نوبت کارى، شب‌کاری، تعطیل‌کارى و هر نوع کارکرد دیگر با توجه به نیاز مجموعه و همچنین امکان انتقال کارکردها از کلیه دستگاه‌های حضور و غیاب وجود دارد.

وام و صندوق پس‌انداز

انواع وام‌های اعطاء شده به پرسنل با اقساط دلخواه و قابلیت کسر اتوماتیک اقساط از حقوق ماهانه پرسنل به همراه درج مبلغ قسط و مانده اقساط در فیش حقوق کارکنان و همچنین انواع صندوق‌های پس‌انداز مطابق با نیازها با قابلیت تعریف سهم کارمند و کارفرما قابل تعریف شدن در نرم‌افزار ویسمن است.

ثبت پرونده پرسنلی و استخدامی

ثبت پرونده پرسنلی و استخدامی کارکنان به صورت کامل اعم از اطلاعات شناسایی فردی، هویتی یا امکان الصاق عکس پرسنلی به اطلاعات و استفاده از آنها در گزارش‌های حضور و غیاب و فیش‌های حقوقی، قرارداد، حکم پرسنل و همچنین ثبت اطلاعات بیمه‌ای، مالیاتی و اطلاعات حساب بانکی جهت واریز حقوق به حساب همراه با قابلیت کنترل خطا و جلوگیری از ورود اطلاعات نادرست در هنگام ورود و ثبت اطلاعات، همچنین قابلیت دسته‌بندی پرسنل در سطوح مختلف از قبیل واحد سازمانی، مراکز هزینه و دسته‌بندی دلخواه شما در این نرم‌افزار امکان‌پذیر بوده و به راحتی می‌توان پرسنل را بر اساس دسته‌بندی‌های تعریف شده فیلتر و اطلاعات مورد نظر را استخراج نمود.

تهیه و چاپ گزارشات مختلف و متنوع تردد و دریافت فیش حقوقی

در نرم‌افزار ویسمن گزارشات به صورت دینامیک و پویا دیده شده و امکان تهیه انواع گزارشات تردد با قابلیت‌های انتخاب سرستون‌هایی به دلخواه کاربر وجود دارد. همچنین امکان ارتباط با کلیه حسابداری‌های موجود بازار در نرم‌افزار وجود دارد. تهیه گزارش‌های تردد به صورت روزانه، ماهانه، فردی و گروهی امکان‌پذیر است و حتی مدیر مجموعه می‌تواند گزارشات خود را به صورت قسمت‌ها، گروه‌های کاری یا انفرادی انتخاب کند. در تهیه و چاپ گزارشات، ایجاد گزارش و نامگذاری بری روی گزارش با انتخاب 30 سرستون قابل انجام است. گزارشات جهت دریافت فیش حقوقی، گزارشات وام، تسویه حساب با کارمند بر اساس استانداردهای اداره کار، خلاصه وضعیت حقوق، صورت وضعیت سالانه مالیات بیمه، لیست حقوق، دیسکت بانک، دیسکت بیمه و مالیات در این نرم‌افزار وجود دارد. همچنین چاپ فیش‌ها به صورت تک تک یا کلی با امکان درج عکس پرسنل و لوگو یا آرم شرکت امکان‌پذیر است.

تهیه اتوماتیک فایل‌ها، فرم ها و لیست بیمه تأمین اجتماعی

در این نرم‌افزار کلیه امور بیمه پرسنل با امکان تعریف نامحدود کد کارگاهی و به صورت کاملاً خودکار و با توجه به آیتم‌های مشمول بیمه آنها تهیه می‌شود و فقط با فشردن یک کلید می‌توان فایل‌های استاندارد و قابل پذیرش سازمان بیمه تأمین اجتماعی را همراه با لیست و فرم‌های خلاصه وضعیت بیمه تهیه نموده و آن را به سازمان مربوطه ارائه دهید. در این قسمت این امکان وجود دارد که هر پرسنل را به صورت موقت از لیست بیمه حذف یا خارج نموده و امور بیمه‌ای پرسنل را با فیلترهای دلخواه انجام داد.

جهت جلوگیری از خطا در تهیه فایل‌های بیمه که از عمده مشکلات می‌باشد؛ امکان کنترل خطا قبل از ارسال فایل‌ها به سازمان تأمین اجتماعی فراهم بوده و این عملیات با دقت و سرعت انجام می‌پذیرد. بدین صورت کارفرما نیازی به وارد کردن اطلاعات بیمه‌ای پرسنل خود در نرم‌افزار مخصوص بیمه نخواهد داشت و این اطلاعات مستقیماً از حقوق پرسنل استخراج شده و به سازمان بیمه تأمین اجتماعی ارسال می‌گردد.

تهیه اتوماتیک فایل‌ها و فرم‌های سازمان امور مالیاتی

کلیه محاسبات مربوط به مالیات حقوق پرسنل با توجه به جدول مالیات قانون و یا محاسبه مالیات تکلیفی با درصدها متفاوت در نرم‌افزار انجام‌پذیر بوده و پس از انجام محاسبات تمامی فرم‌ها و فایل‌های مالیاتی استاندارد به صورت خودکار در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد تا آنها را به سازمان ارائه دهد. با توجه به اینکه در ابتدای هر سال جدول مالیاتی از طرف سازمان امور مالیاتی اعلام می‌گردد؛ این قابلیت فراهم شده است که جدول مالیاتی سال جدید را در نرم‌افزار تعریف نموده و محاسبه مالیات ماهانه، سالانه و تعدیلی انجام گیرد. دقت و صحت محاسبه مالیات پرسنل مورد تأیید سازمان امور مالیاتی بوده و کلیه فایل‌های تولید شده توسط نرم‌افزار مورد پذیرش آن سازمان می‌باشد و نیازی به ورود مجدد اطلاعات مالیاتی پرسنل در نرم‌افزار مخصوص سازمان مالیاتی نیست. ارقام مالیاتی از اطلاعات حقوق و دستمزد استخراج شده و فایل‌های مربوطه به صورت اتوماتیک تهیه می‌شود.

تهیه اتوماتیک فایل واریز حقوق به حساب‌های بانکی

در این نرم‌افزار امکان تهیه فایل‌های بانکی و لیست خالص پرداختی حقوق پرسنل به صورت خودکار از حقوق و دستمزد آنان فراهم شده است. نرم‌افزار با استخراج شماره حساب‌ها و مبالغ قابل پرداخت به پرسنل به صورت خودکار این فایل‌ها را با توجه به فرمت بانک مورد نظر کارفرما تهیه کرده و همراه با چاپ لیست مبالغ واریزی به حساب پرسنل در اختیار او قرار می‌دهد تا مبالغ به صورت گروهی به حساب آنها واریز شود. این نرم‌افزار فرمت تمامی بانک‌ها را پشتیبانی کرده و با ساختار قابل قبول آنها فایل‌ها را تهیه می‌کند.

سامانه اینترنتی فیش حقوقی

با توجه به استفاده گسترده از فناوری اطلاعات امکان ارسال فیش حقوقی پرسنل به سامانه اینترنتی www.visman.info یا نرم‌افزار اندروید یا iOS فیش حقوق در نرم‌افزار ویسمن به دو روش فراهم شده است.

روش اول: کارفرما می‌تواند به صورت مستقیم توسط نرم‌افزار فیش حقوق پرسنل را به سامانه اینترنتی فیش حقوق ارسال کرده و پرسنل قادر خواهند بود طبق نام کاربری و کلمه عبور خود به این سامانه مراجعه نموده و فیش‌های خود را مشاهده و چاپ نمایند. با استفاده از این قابلیت مشکلات و هزینه‌های تهیه و چاپ فیش‌های حقوق را کاهش می‌یابد.

روش دوم: کارفرما با استفاده از سامانه ذکر شده می‌تواند فیش‌های حقوق کارکنان را با نرم‌افزار همراه ویسمن ارسال و آنها را از زمان واریز و میزان حقوق مطلع نماید.

فرمول‌های محاسباتی

در سیستم حقوق و دستمزد فرمول محاسباتی برای احکام در نظر گرفته شده است. .فرمول‌نویسی آسان با استفاده از مفاهیم قابل درک برای کاربر از قابلیت‌های مهم این نرم‌افزار بوده و به همین دلیل تعریف فرمول را بسیار کاربردی‌تر نموده است، همچنین تعداد فرمول‌های قابل تعریف در این نرم‌افزار محدودیتی نداشته و محاسبات هر پرسنل می تواند با فرمول‌های دلخواه صورت پذیرد. با استفاده از این امکانات هر آیتم ذخیره شده در حکم حقوقی فردی، با ضریب‌های مختلف قابل محاسبه است به عنوان مثال مالیات که می‌تواند در حکم‌های مختلف تاثیرات متفاوتی داشته باشد.

محاسبات اتوماتیک حقوق و دستمزد ماهانه

زمانی که نیاز است برای حجم بالایی از کارمندان محاسبه انجام و برای آنها دوره مالی بسته شود، محاسبات اتوماتیک انجام می‌شود. محاسبه کامل و دقیق حقوق و مزایای ماهانه مطابق با فرمول‌ها و شرایط انتخاب شده برای کارکنان به همراه محاسبه اتوماتیک بیمه، کسر کار، مالیات، وام، صندوق پس انداز و… به صورت گروهی و انفرادی مطابق با آخرین قوانین و شرایط دلخواه انجام گرفته و در آخر از آن دیسکت بانک گرفته می‌شود.

کاربران و سطح دسترسی

مفهوم سطح دسترسی برای بالا بردن امنیت نرم‌افزار طراحی شده است. مدیر یک مجموعه بالاترین سطح دسترسی به نرم‌افزار را دارا می‌باشد و می‌تواند مقدار کسر کار کارمندان، درخواست‌های مرخصی و مأموریت و…  را مشاهده نماید؛ در صورتی که کارمندان به این بخش‌ها دسترسی ندارند. مدیر می‌تواند سطح دسترسی‌های مختلفی تعیین کند به‌گونه‌ای که کارمندان محدود به دیدن اطلاعاتی خاص باشند. تعریف کاربران نرم‌افزار و تعریف و تعیین سطح دسترسی آنها به بخش‌های مختلف و همچنین ذخیره عملیات‌های انجام شده توسط کاربر از زمان ورود به نرم‌افزار تا هنگام خروج از نرم‌افزار در این بخش انجام می‌گیرد.

نرم افزار تخصصی حضور و غیاب ویسمن

 

ویسمن همراه

ویسمن همراه تحولی در زمینه دستگاه‌های قابل حمل و با قابلیت‌های فوق‌العاده در مدیریت شرکت‌ها است. این نسخه از ویسمن به هیچ نرم‌افزار جانبی نیاز ندارد و با نصب نسخه اندروید و iOS بر روی گوشی یا تبلت کارفرما و کارمندان با اختصاص دادن کد‌ کاربری active directory می‌توانند وارد محیط نرم‌افزار شوند. مدیران شرکت‌ها با نصب نرم‌افزار ویسمن بر روی تلفن همراه خود می‌توانند در هر نقطه‌ای که باشند، از ورود و خروج کارمندان در همان لحظه مطلع شوند. درخواست مرخصی‌، ارسال فیش حقوقی و تعامل کامل مدیر با کارمند بدون کاغذبازی‌های گذشته به سرعت اجرا می‌شود. ویژگی‌های نرم‌افزار عبارتند از:

ثبت مرخصی خود و کارکنان

ثبت مرخصی و تسویه مرخصی یکی از دغدغه‌های کارفرمایان است. کارکنان هر شرکت با نصب این نرم‌افزار بر روی موبایل خود می‌توانند درخواست‌های خود را در لحظه ارسال کنند. مدیر پس از دریافت درخواست در هرکجا که باشد؛ با اشاره می‌تواند تأیید یا رد این مسئله به کارکنان اطلاع دهد.

ثبت مأموریت خود و کارکنان

ثبت مأموریت توسط خود کارکنان این اطمینان را فراهم می‌کند که در محیط کاملاً مطمئن در حال فعالیت هستند و این احساس آرامش همراه با انگیزه‌های کاری بیشتر خواهد شد. اینکه کارمندان در جریان ریز اطلاعات رفت و آمد و حقوق و دستمزد خود مطابق قرارداد بسته شده با کارفرما قرار بگیرند، یکی از مسائلی است که بهره‌وری کار شرکت را بالا می‌برد.

تعیین و تأیید جابجایی شیفت‌ها

یکی از معضلات شرکت‌ها، کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها و… جابجایی و تعویض شیفت‌هایی است که  خواسته و یا ناخواسته به وجود می‌آید. با نصب نسخه اندروید یاiOS  سرپرست و مسئول حضور و غیاب، کارمندان را به نظم درآورده و از به‌وجود آمدن هرج و مرج در بخش مدیریت نیروی انسانی جلوگیری می‌کند.

مشاهده ورود وخروج کارکنان از طریق اطلاع‌رسانی در لحظه

یکی از بخش‌های هیجان‌انگیز نرم‌افزار ویسمن اطلاع‌رسانی در لحظه از طریق ارسال Notification  و بلافاصله بعد از زدن انگشت، چهره یا کارت است. وقتی هرکدام از کارکنان وارد شرکت شوند و در دستگاه ساعت بزنند؛ بلافاصله بر روی گوشی مدیر و همان کارمند پیام اطلاع‌رسانی ارسال می‌شود.

 

خدمات پشتیبانی مهرکیا

شرکت مهرکیا پشتیبانی از محصولات خود را تضمین می‌کند. چراکه با گسترش استفاده از فناوری اطلاعات، فعال بودن سیستم‌های نرم‌افزاری و کنترل عملکرد بهینه آنها ضروری‌ترین نیازهای یک مجموعه می‌باشد. به منظور برطرف نمودن نواقص فنی، پیشگیری از بروز نقص و کاهش ریسک از کار افتادن نرم‌افزارها، فقط کافیست امور را به کارشناسان ما در بخش پشتیبانی بسپارید. تیم پشتیبانی مهرکیا آماده است پشتیبانی‌ها و خدمات زیر را به مشتریانش ارائه دهد:

دسترسی از راه دور

با استفاده از نرم‌افزارteam viwer  و نرم‌افزار مشابه بر روی سیستم مشتری ریموت شده و مشکلات آنها را حل می‌کند.

ربات پشتیبانی

ربات پشتیبانی مهرکیا به گونه‌ای طراحی شده که به صورت 24 ساعته، قادر به پاسخگویی به مشتریانی است که از نرم‌افزار ویسمن استفاده می‌نمایند.

حضور در شرکت

مشتریان می‌توانند با تیم پشتیبانی مهرکیا هماهنگ شده و با مراجعه حضوری به شرکت از خدمات بهره‌مند شوند. هر هفته یک جلسه حضور عمومی برای آموزش برگزار می‌شود. در این جلسات نرم‌افزار به صورت کامل آموزش داده خواهد شد و در پایان به سؤالات شرکت‌کنندگان در جلسه پاسخ خواهد داد.

حضور در محل کاربر

اعزام کارشناس به محل مشتریان یکی از راه‌های خدمات حضور در محل است و با هماهنگی قبلی در زمان نصب کارشناسان در محل حاضر شده و آموزش‌ها و خدمات لازم ارائه می‌شود.

شرکت در کلاس آنلاین

کسانی که نرم‌افزار ویسمن را تهیه نموده‌اند، می‌توانند با اعلام سریال نرم‌افزار به شرکت در کلاس‌های آنلاین جهت آموزش شرکت نمایند. کلاس‌های آنلاین به صورت وبینار برگزار خواهد شد. لازم است اعضا رأس ساعت اعلام شده در وبینار حضور پیدا کنند.

ویدیو

بخش ویدیو برای  مدیریت بهتر زمان اعضا و سهولت و راحتی آنها راه‌اندازی شده است. مشتریان می‌توانند با شماره سریال نرم‌افزار وارد کلوپ مدیران شوند و کلیه ویدیوهای راهنما را دانلود نمایند.

ارسال پیامک و ایمیل

مهرکیا با در نظر گرفتن اینکه اکثریت کاربران عضو شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام و… هستند، با آنان همراه بوده؛ به‌علاوه آن دسته از مشریانی را که مایلند با پیامک و ایمیل در تماس باشند، از این دو مسیر ارتباطی پشتیبان خواهد بود.

 

شرکت مهندسی مهرکیا

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، بین بانک سپه و داروخانه دکتر‌میردامادی، ساختمان آلاء، طبقه ۴ واحد ۴۰۸

www.mehrkia.com

تلفن :

3499 – 031 (30 خط)

 

خلاصه مهم‌ترین قابلیت‌های نرم‌افزار حضور و غیاب ویسمن

1.  کارتابل مدیریت با تعیین سطح دسترسی و قابلیت ثبت، تأیید و اعلام

2.    امکان تنظیم پارامترهای سیستم

3.   ایجاد کاربر با امکانات اختیاری و با قابلیت تغییر رمز عبور

4.   امکان پشتیبان‌گیری و بازیابی از نرم‌افزار و بانک اطلاعاتی نرم‌افزار

5.   امکان به‌روز رسانی رایگان

6.    تعریف و ثبت انواع مرخصی و مشاهده مانده مرخصی حین ثبت و تسویه مرخصی سالانه

7.   تعریف و ثبت انواع مأموریت ساعتی، روزانه، ماهانه و…

8.   امکان ردیابی کارکنان بر روی نقشه گوگل

9.    تعریف و ثبت کلیه اطلاعات پرسنل

10.  ایجاد حکم کارگزینی و ثبت فایل‌های مرتبط با کارمنداناعم از قرارداد، کارت ملی، چک و…

11.  قابلیت تعریف تقویم‌ها و گروه‌های کاری به صورت نامحدود

12.   قابلیت تنظیم بیشتر از 50 نوع قانون در گروه‌های کاری

13.   امکان اختصاص مشخصات فردی و شغلی کامل به پرسنل تعریف شده

14.   امکان شناوری ثبت تأخیر مجاز و ثبت تأخیر و تعجیل مجاز

15.   مجوز تأخیر و تعجیل روزانه و اعمال شروط بخشودگی در روز و ماه

16.   امکان متمایز کردن نوع گروه کاری افزاد در ماه‌ها و دوره‌های مختلف

17.   ثبت احکام مختلف برای افراد در زمان‌های دلخواه

18.   امکان تعریف تقویم به صورت طولی یک روز و دو روز

19.   امکان تعریف تقویم‌های شیفتی در انواع مختلف بدون محدودیت اعم از بیمارستانی، صنعتی، چرخشی و…

20.   امکان تعریف و ثبت اضافه‌کاری قبل از کار و بعد از کار در تقویم

21.   امکان تعریف میزان حداقل اضافه‌کاری روزانه، تعطیلی و شیفا شب

22.  قابلیت تعدیل اضافه‌کاری با تأخیر، تعجیل، خروج غیرمجاز و غیبت به صورت روزانه، ماهانه و دوره‌ای

23.  امکان مشاهده ورود و خروج به صورت آنلاین و آفلاین

24.  امکان مشاهده ورود و خروج آنلاین بر روی گوشی‌های اندروید و iOS

25.  تقویم فارسی و تعطیلات رسمی

26.  امکان محاسبه روزانه و ماهانه

27.  امکان گزارش‌گیری به صورت دلخواه و پویا و گزارشات آماده

28.  ایجاد برقراری ارتباط با انواع دستگاه به صورت شبکه‌ای و فلش مموری

29.  امکان ایجاد گزارشات از کارکرد روزانه، ماهانه، مانده مرخصی‌ها، گزارشات پرسنلی و…

30.   قابلیت انتقال مانده مرخصی سالانه به سال‌های بعد مطابق سقف و کف تعریف شده

31.   امکان ثبت مرخصی و مأموریت ساعتی از طریق تعریف کلیدهای ساعت در برنامه

خلاصه مهم‌ترین قابلیت‌های نرم‌افزار حقوق و دستمزد ویسمن

1.  دریافت فایل اکسل کارکردهای دوره‌ای حضور و غیاب

2.    تعریف کارفرمایان و کارگاه جهت ثبت شماره بیمه

3.   تعریف صندوق و وام و تعریف اقساط برای کارکنان

4.   دریافت فایل بیمه پرسنل یا اختصاص پرنسل، کارفرما و مشخص کردن سهم کارفرما و پرسنل

5.   تعریف دسته مالیات برای پرسنل به صورت ماهانه

6.    امکان تعریف، ویرایش و حذف فرمول‌های حقوقی به صورت نامحدود

7.   امکان دریافت دو فیش مختلف به صورت رسمی و غیررسمی

8.   امکان فرمول‌نویسی برای پرداخت‌ها و کسورات

9.    ایجاد جزئیات قرارداد و اعمال آن بر روی فرمول‌ها

10.  مشاهده و ویرایش جداول مالیاتی

11.  گزارش حقوق اعم از خلاصه وضعیت حقوق و دستمزد، صورت وضعیت سالانه مالیات، صورت وضعیت سالانه بیمه، گزارش وام، لیست تسویه حساب، فیش حقوقی، لیست حقوق،دیسکت بانک، دیسکت بیمه و مالیات و…

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فهرست عناوین