دستگاه حضور و غیاب بوشهر

دستگاه حضور و غیاب بوشهر

معرفی شهر بوشهر

بندر بوشهر مرکز استان بوشهر از جنوبی ‌ترین شهرهای کشور و در همسایگی خلیج فارس است. همسایگان این استان از شمال قسمتی از استان خوزستان و استان کهگیلویه و بویراحمد، از شرق استان فارس، از جنوب و غرب خلیج فارس و از جنوب شرق قسمتی از استان هرمزگان است. نام بوشهر در کتاب‌ ها و اسناد تاریخی، با نام ‌های مختلفی مانند «رام اردشیر»، «ابوشهر»، «لیان» و «ریشهر» نیز به ثبت رسیده‌ است.

این شهر دارای دو موقعیت طبیعی کوهستانی و جلگه‌ ای است و زمستان ‌هایی خنک و تابستان‌ هایی گرم و مرطوب دارد. بوشهر  دارای آب و هوای گرم و خشک است، ولی در نواحی ساحلی آب و هوای گرم و مرطوب حاکم است.

مجاورت این بندر با خلیج‌ فارس و دارا بودن کیلومترها ساحل موجب شده تا موقعیت استراتژیکی این شهر اهمیت ویژه ای پیدا کند و به همین علت است که از دیرباز برای احداث پایگاه دریایی و بندرگاه مورد توجه بوده است. بندر بوشهر را به خاطر داشتن ذخایر عظیم نفت و گاز پایتخت انرژی ایران نام نهاده اند.

بوشهر به دلیل عواملی مانند صیادی، وجود نیروگاه اتمی، کشتی سازی و صادرات رونق اقتصادی فراوانی گرفته‌ است. این بندر از اولین مراکزی بود که دارای صنعت چاپ سنگی شد و همچنین بعدها در صنعت یخ سازی و برق پیشرو بود.

دستگاه حضور و غیاب بوشهر

شرکت مهرکیا تخصصی ترین مرکز ارائه انواع دستگاه های حضور و غیاب و ACCESS CONTROL و تولید کننده نرم افزار حضور و غیاب ویسمن در استان بوشهر است.

مهرکیا دارای بیش از 5 سال سابقه در تولید نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد یکپارچه با محیطی ساده کارا و پویا با دسترسی سریع به قابلیت ها است و افتخار پشتیبانی بیش از 1200 مشتری در سراسر ایران را دارد.

ارائه دهنده دستگاه های حضور و غیاب سرعت تشخیص چهره و اثر انگشت در کمتر از صدم ثانیه
در مدل های کارتی، اثر انگشت و تشخیص چهره با قابلیت های گوناگون

مهرکیا اولین ارائه کننده نرم افزار حضور و غیاب مبتنی بر GPS در ایران

نرم افزار حضور و غیاب ویسمن همراهی مطمئن برای شما در اداره کار بیمه و مالیات میباشد

** پشتیبانی کاملی را با مهرکیا تجربه نمایید **

مهرکیا ارائه کننده انواع دستگاه حضور و غیاب در بوشهر و تولید کننده انواع درب باز کن سیستم های تجهیزاتی هوشمند در سراسر ایران

دستگاه حضور و غیاب کارتی ، اثر انگشت و تشخیص چهره  

    ارسال برای کلیه نقاط استان بوشهر به صورت رایگان

مهرکیا ارائه کننده انواع دستگاه های حضور و غیاب کارتی و اثر انگشتی و تشخیص چهره با قابلیت گزارشات لحظه ای ورود و خروج Web control و قابلیت Access Control

تمامی دستگاه ها دارای یک سال گارانتی تعمیر و تعویض قطعه به همراه نرم افزار حضور و غیاب نسخه پایه ویسمن رایگان (قابل نصب بر روی ویندوز و اندروید و IOS) می باشد

باطری داخلی تمامی دستگاه ها قابلیت اتصال به باطری خارجی را دارا می باشد.

** یک سال گارانتی به همراه ده سال خدمات پس از فروش **

** یک سال پشتیبانی رایگان **

**خدمات پس از فروش مهرکیا**

**نرم افزار رایگان حضور و غیاب و حقوق دستمزد با ثبت پرسنل نامحدود **

**ثبت پرونده پرسنلی و استخدامی**

** همراه با فایل های آموزشی نصب و راه اندازی و ویدیو های آموزشی **

با 5 سال سابقه تولیددر نرم افزار حضور و غیاب حقوق دستمزد یکپارچه وب ویندوز اندروید وIOS

سازگار با 96 مدل دستگاه موجود بازار

سایت اختصاصی نرم افزار

Http://www.vismanIT.com

و نصب بیش از هزار دستگاه حضور و غیاب در سازمانها و ارگان ها، ارائه انواع دستگاه کنترل تردد و حضور و غیاب مخصوص ادارات و سازمانها، دستگاه حضور و غیاب مخصوص مدارس، دستگاه حضور و غیاب مخصوص کارخانه ها و کارگاه ها، دستگاه حضور و غیاب دفاتر و شرکتها

لیست قیمت دستگاه های حضور و غیاب

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

شماره تماس :   09120405047   –  09120405057

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فهرست عناوین