دستگاه حضور و غیاب Zkt :معرفی کامل شرکت zkteco (ویدیو) و محصولات zk

ویدیویی از شرکت zkteco

نگاهی به شرکت zkteco در چین

کی شروع به کار کرده است؟

چه تعداد کارمند و محقق در شرکت zkteco مشغول به کار هستند؟

مراکز فعالیت شرکت zkteco در چه کشور هایی قرار دارد؟

 

نگاهی به شرکت zkteco در چین

بنیانگذاران ZKTeco Co.، Limited (ZKTeco) از سال 1998 تلاش خود را برای تحقیق مستقل و توسعه الگوریتم های تایید بیومتریک و تولید SDK تشخیص بیومتریک، که در ابتدا به طور گسترده در زمینه های امنیت کامپیوتر و حوزه هویت شناسی استفاده می شود. با افزایش مداوم توسعه و مقدار زیادی از برنامه های کاربردی در بازار، تیم به تدریج اکوسیستم تأیید هویت و اکوسیستم هوشمند امنیتی را که بر اساس تکنیک های سنجش بیومتریک  کار خود را شروع و ساخت آن را در دستور کار خود قرار داد، 
کی شروع به کار کرده است؟

سالها تجربه پایه گذاری صنعتی شدن سیستم های کنترل تردد شد و شرکت ZKTeco به طور رسمی در سال 2007 تاسیس شد و در حال حاضر یک شرکت معتبر جهانی در زمینه مدیریت سیستم های کنترل تردد است و دارای اختراع های مختلف و حقوق مالکیت معنوی مستقل بوده این شرکت به 6 سال متوالی به عنوان شرکت مدرن در این حوزه برگزیده شده است.

چه تعداد کارمند و محقق در شرکت zkteco مشغول به کار هستند؟

در حال حاضر ZKTeco در سراسر جهان 3،500 کارمند دارد و حدود 1000 کارمند تحقیق و توسعه در میان آنها دارد. ستاد در دونگوان و Xiamen مستقر هست . دفتر مرکزی دونگوان متعلق به پایگاه مدرن تولیدی است، دفتر مرکزی Xiamen تمرکز بر ایجاد مرکز مبتنی بر نرمافزار توسعه و مرکز نوآوری راه حل شرکت است.

مراکز فعالیت شرکت zkteco در چه کشور هایی قرار دارد؟

ZKTeco دارای مراکز مختلف تحقیق و توسعه، طراحی و نوآوری در سیلیکون ولی، اروپا، کره جنوبی، Xiamen، دالیان، شنزن، هانگزو و غیره است.

فراتر از دستگاه حضور و غیاب و اکسس کنترل کار میکند

کانال های فروش و شبکه های خدماتی در شهرهای بزرگ چین و مناطق و کشورها در جهان ZKTeco تلاش می کند تا تکنیک های تایید بیومتریک حقوق مالکیت معنوی مستقل، از جمله اثر انگشت، تشخیص چهره، انگشت کف دست تشخیص عنبیه با تکنیک های اینترنت، اینترنت اشیا، داده های بزرگ، محاسبات ابر و هوش مصنوعی، و ارائه راه حل ها و خدمات یکپارچه و کاربردی از جمله امنیت هوشمند، آموزش هوشمند، پزشکی هوشمند، امور مالی هوشمند، دفتر هوشمند، جامعه هوشمند، قوه قضائیه هوشمند، سایتهای هوشمند ساختمانی، نقاط توریست هوشمند، هویت شناسایی، ضد تروریسم شهر و پروژه Xue Liang به شرکت ها، سازمان های قضایی، دولت ها واحدهای نظامی، سازمان های مالی، موسسات، سایت های ساخت و ساز، ترافیک و غیره در حال خدمت هست.
چرا این دستگاه ها  از مهرکیا خرید کنیم؟
مهرکیا یک شرکت تخصصی در حوزه تولید نرم افزار حضور و غیاب  و پشتیبانی سیستم های کنترل تردد است که در سال 2012 شروع به کار کرده هست. هدف پوشش جامعی از بازار برای حل مشکلات پیش آمده برای شرکت های و مدیران منابع انسانی بوده  است .
مهرکیا با داشتن 1400 مشتری در سراسر ایران و خدمات vip به همه مشتریان پیشرو در خدمات و در تولید نرم افزار سابقه ای 6 سال با جوانان توانا در کشور مشغول است.

معرفی دستگاه حضور و غیاب اکسس کنترل شرکت ZKTECO در مهرکیا