دستگاه گیت کنترل تردد

[av_portfolio categories=’147′ columns=’5′ one_column_template=’special’ items=’10’ contents=’excerpt’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ linking=” sort=’yes’ paginate=’yes’ query_orderby=’date’ query_order=’DESC’]

[av_tab_container position=’sidebar_tab sidebar_tab_right’ boxed=’border_tabs’ initial=’1′]
[av_tab title=’آنچاه باید قبل از خرید بدانید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’]

گیت کنترل تردد چیست؟

واژه Gate به زبان انگلیسی به معنای دروازه می باشد. همچنین به محل ورود و خروج افراد که از یک مکان مشخص تردد می کنند دروازه گفته می شود. گیت کنترل تردد در واقع دروازه ای است که به صورت محترمانه، وظیفه حراست و نگهبانی، نظم و امنیت را انجام می دهد.

گیت های کنترل تردد به منظور حفظ امنیت و ایمنی افراد یک مجموعه یا سازمان ساخته شده است. گیت ها به طور کلی بسته به نیاز هر سازمان ساخته شده و انواع مختلفی دارند. از جمله این گیت ها می توان گیت های شیشه ای، گیت های تمام قد، گیت های مترویی، گیت های ورود و خروج، گیت های نفر رو، گیت های باشگاهی و … اشاره نمود.

گیت کنترل تردد در مسیر عبور افراد قرار داده می شود و با سد معبر کردن افراد و کنترل هویت آنها، مسیر حرکت را آزاد کرده و به افراد اجازه عبور می دهد. همچنین این قابلیت را دارد که با ثبت زمان ورود و خروج افراد، آنها را حضور و غیاب کرده و با گزارش گیری منظم عملکرد افراد را مدیریت می کند.
گیت کنترل تردد از بخش های مختلفی تشکیل شده و هر یک از این بخش ها وظیفه خاصی دارند تا عمل کنترل تردد را به خوبی بتواند مدیریت کند.

گرچه تاکنون ابزارهای مختلفی برای کنترل تردد ابداع و استفاده شده است، اما بهترین وسیله برای اجرای یک کنترل تردد اصولی، بهره برداری از انواع گیت کنترل تردد می باشد.

بهره برداری از انواع گوناگون گیت کنترل تردد برای اماکن گوناگون می تواند در سازماندهی ترددها بسیار مفید باشد.

[/av_tab]
[av_tab title=’خدمات بعد از خرید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’]
پس تحویل و خرید این دستگاه شرکت مهرکیا به شما تعهد یکساله برای گارانتی دستگاه (تعویض یا تعمیر قطعه ) مطابق با شرایط ذکر شده در کارت گارانتی میدهند.

برای آنکه از پشتیبانی ما مطلع شوید به بخش پشتیبانی مراجعه کنید و کامل مطالعه کنید.
[/av_tab]
[/av_tab_container]

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فهرست عناوین