نرم افزار حضور غیاب حقوق دستمزد

نرم افزار حضور غیاب و حقوق و دستمزد

نرم افزار حضور غیاب و حقوق و دستمزد

سیستم حضور غیاب در محاسبه حقوق و دستمزد چه نقشی ایفا می کند ؟

مهمترین و اصلی ترین هدف شرکت ها و سازمان هایی که فعالیت های اقتصادی انجام می دهند و خدمت یا محصولی را به مشتریان ارائه می دهند کسب درآمد و سود می باشد.

همانطور که ارزش گذاری روی محصولات و خدمات نیازمند پارامترهای مختلف می باشد، پرداخت حقوق پرسنل و کارمندان این شرکت ها و سازمان ها نیز باید توسط یک سیستم مکانیزه شده محاسبه شود تا خللی در آن ها ایجاد نشود.

به همین جهت دستگاه های حضور غیاب برای محاسبه دقیق ورود و خروج و زمان حضور پرسنل در محل کارشان طراحی شد که یک مزیت بسیار مهم این سیستم ها محاسبه دقیق حقوق و دستمزد کارمندان بر اساس زمان های ثبت شده ورود و خروج ایشان داخل سیستم می باشد.

نرم افزار حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد یک کارمند پارامترهای ثابت و متغیری دارد.

محاسبه پارامترهای ثابت مانند حقوق پایه و حق اولاد و غیره کار مشکلی نیست و به صورت روتین محاسبه می شود.

در عوض محاسبه پارامترهای متغیر پرسنل است که بسیار زمان بر است و اگر سیستم مکانیزه ای وجود نداشته باشد مدیران شرکت ها و سازمان ها را با مشکلات بسیاری مواجه می کند.

از جمله پارامترهای متغیر می توان به مواردی چون اضافه کار یا کسر کار و یا مأموریت و مواردی از این دست اشاره کرد.

نرم افزار حضور غیاب حقوق دستمزد

نرم افزارهای حضور غیاب دقیق ترین اطلاعات را از ساعت های ورود و خروج کارمندان به مدیران می دهند و محاسبه این پارامترهای متغیر برای پرداخت حقوق توسط مدیران به آسانی انجام می شود.

نرم افزارهای حضور و غیاب انواع مختلفی دارند که مدیران بسته به بزرگی و پیچیدگی سازمان و یا شرکت خود، تعداد پرسنل، تعداد کاربران، تعداد دستگاه ها و مواردی از این قبیل یکی از انواع سیستم های حضور غیاب را انتخاب می کنند.

نرم افزار حضور و غیاب وظیفه تبدیل داده های خام ورود و خروج (رکوردهای تردد) را به داده های قابل استفاده جهت محاسبه حقوق و دستمزد دارد.

نرم افزار حضور و غیاب و حقوق دستمزد ویسمن (ویندوز اندروید ios)

سایر مقالات

صفحه اصلی سایت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.