آشنایی با شرکت مهرپویان کهکشان رایانه

آشنایی با شرکت مهرپویان کهکشان رایانه

شرکت تعاونی فنی مهندسی مهرپویان کهکشان رایانه  با نام تجاری مهرکیا شماره ثبت 50737  در زمینه فعالیت مستمر در تولید و ارائه نرم افزارمفتخر است نرم افزار جامع و تخصصی حضورو غیاب و حقوق دستمزد ویسمن را تولید و معرفی نمایید.

در آخرین نگارش این نرم افزار جامع و تخصصی ، قابلیت های منحصر به فرد و خاص وجود دارد که بااستفاده از آن  جامع شما می توانید عملیات و کلیه محاسبات حضور غیاب بر اساس تنظیم قوانین سازمان خود را از زمان استخدام تا کلیه روزهای حضور پرسنل و کلیه حقوق های ماهیانه تا زمان تسویه حساب کامل همراهی میکنیم.

شرکت مهرکیا با هدف تغییر در زندگی کاری صاحبان کسب‌وکار و توانمندسازی نیروی کار انسانی با استفاده از تکنولوژی، از تیر ماه 1391 فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه نرم‌افزار آغاز کرد. اولین نسخه نرم‌افزار ویسمن در سال 1392 در یک کارخانه ماشین‌سازی از زیرمجموعه‌های فولاد مبارکه اصفهان نصب و راه‌اندازی گردید. پس از آن نرم‌افزار به مشتریان بسیاری عرضه شد و با جمع‌آوری بازخوردهای آنها، در سال 1393 تغییرات گسترده انجام گرفته و نرم‌افزار از ابتدا نوشته شد. در آخرین نگارش این نرم‌افزار قابلیت‌های منحصر به فرد لحاظ شده است.

مهندسان مهرکیا همواره در راه پیشرفت قدم برمی‌دارند و هر روز زمان زیادی را به پردازش ایده‌های جدید در راستای به‌روزرسانی و ارتقای نرم‌افزار ویسمن صرف می‌کنند.

هدفمند انتخاب کنید

در سیستم های مالی و اداری یکی از مهمترین قسمت ها , بخش مربوط به استخدام , کارگزینی ومحاسبه حضور غیاب و در نهایت حقوق دستمزد میباشد و همانطور که میدانید رضایت پرسنل از حقوق  و مزایا خود و همچنین محاسبه صحیح حضورغیاب و پرداخت به موقع آن میتواند رضایتمندی آنان را فراهم  کرده و بازده عملیاتی مجموعه شما را بالاتر ببرد.

با توجه به شرایط فوق ،انتخاب نرم افزار مناسب در این زمینه کمک شایانی به شما خواهد کرد دقت داشته باشید نرم افزار جامع حضور غیاب حقوق دستمزد باید کاملا سازگار با نیاز ها شما باشد و بتواند کلیه امور مربوط به پرسنل شما را از هنگام شروع به کار آنها تا هنگام محاسبات و پرداخت حقوق دستمزد با توجه به نوع استخدام و کارکرد آنها فراهم سازد و در نهایت با ارائه  گزراشهای کامل مالی و مدیریتی شما را به اهدافتان نزدیک تر نماید.

نرم افزار جامع حضور غیاب حقوق دستمزد ویسمن  شما را در این مسیر صحیح قرار داده و در این امر همراه شما خواهد بود.

 

چه کسانی میتوانند از این نرم افزار استفاده کنند؟

انواع شرکت ها ،پیمانکاران،موسسه ها،کارخانجات، کارگاه ها،فروشگاه ها، هتل ها، رستوران ها، بیمارستان و کلیه کسب کارها­ میتوانند از این نرم افزار استفاده کنند.

در مجموع باید گفت قابلیتهای فراوانی که در این نرم افزار وجود دارد و بدلیل جامع بودن و قابلیت های منحصر به فردی که این نرم افزار دارد , کلیه کارفرمایانی که به تبعیت از قانون کار ، بیمه و مالیات افرادی که استخدام نموده و در ازای کارکرد آنها حقوق و دستمزد ها را پرداخت میکنند با تهیه و استفاده از این نرم افزار میتوانندبرای همیشه از محاسبات پیچیده و خسته کننده حضور غیاب وحقوق  و مزایا پرسنل رهایی یافته و وقت خود را برای سایر اهدافشان صرف نمایند .

 

 یا تهیه و استفاده از این نرم افزار تمام امور مربوط به حضور غیاب کامل (مدیریت اطلاعات پرسنل مدیریت احکام کار گزینی تردد  تنظیم شیفت  های مختلف اعم از روزانه شیفت شب چرخشی و بیمارستانی و شیفت های بی نظم طولی وغیره و اعمال قوانین بر رفت آمد پرسنل مرخصی تسویه مرخصی و ماموریت  و استفاده از گزارش های پویا و متنوع وغیره)

 حقوق دستمزد شامل محاسبات حقوق، سنوات، بازخرید مانده مرخصی ، عیدی، پرداختهای میان دوره ، قراردادها ، احکام ، لیستها، فیش های حقوق، فایل های بیمه، مالیات و بانک به صورت خودکار و دقیق انجام خواهد گرفت.

نرم‌افزار ویسمن به مدیریت بهتر مجموعه کمک شایان توجه می‌کند. یک مجموعه اگر این نرم‌افزار را نداشته باشد، در صورت ایجاد خطای انسانی در تسویه مرخصی، اضافه کاری، ضریب‌های حقوق، تأخیر و… کارمند می‌تواند به اداره کار برود. این نرم‌افزار خطای انسانی را از میان برمی‌دارد، محاسبات پیچیده و خسته‌کننده حضور و غیاب و حقوق و دستمزد را انجام داده و کارفرما بدون هیچ‌گونه نگرانی و دغدغه برای پرسنل به پیشرفت مجموعه توجه می‌کند. این نرم‌افزار در نهایت با ارائه گزارش‌های کامل مالی و مدیریتی، مجموعه‌ها را به اهدافشان نزدیک‌تر نماید.

علاوه بر این محاسبه صحیح و دقیق حقوق بر مبنای حضور و غیاب باعث تشویق کارمندان شده و می‌تواند راندمان و بازده کاری آنها را بالا ببرد. در نهایت اینکه هر کارمند برای خود کارتابل دارد، به رضایت او منجر می‌شود.

مشخصات فنی نرم افزار حضور و غیاب حقوق دستمزدویسمن

 • قابل استفاده در ویندوزهای 32 و 64 بیتی مایکروسافت
 • قابلیت نصب و اجرا در تعداد نامحدود بر روی کامپیوترهای مختلف
 • قابل تهیه و نصب در نسخه تک کاربر و یا چند کاربر شبکه
 • «ویسمن همراه» برای استفاده از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید و IOS
 • طراحی و پیاده‌سازی پایگاه داده نرم‌افزار با استفاده از تکنولوژیSQL Server RT2008 به بالا و راندمان بسیار بالا از لحاظ لحاظ حجم، سرعت و امنیت داده‌ها، ذخیره‌سازی و تبادل اطلاعات با حجم بالا
 • مهمترین ویژگی بارز نرم افزار های ویسمن سرعت محاسبه بالای نرم‌افزار  بوده به صورتی که در کمیسیون عسلویه، نرم‌افزار ویسمن سریع‌ترین نرم‌افزار بوده و در حال حاضر نرم‌افزار ویسمن یکی از پرسرعت‌ترین نرم‌افزارهای ویندوزی بازار به گواه مشتریان در نوع خود است

امکان برقراری ارتباط با 96 مدل دستگاه موجود در بازار شامل انواع مدل‌های برندهای: viridi، zkTCO، سوپریما، علم و صنعت، جهان‌گستر،و غیره

محیطی ساده کارا وپویا با دسترسی سریع به قابلیت ها

راحتی کاربران در استفاده از نرم افزار های بسیار مهم است با توجه به این موضوع در طراحی کاری این نرم افزار نهایت دقت و سلیقه به کار گرفته شده است تا در کنار قابلیت های فراوان نرم افزار کار با آن خسته کننده نباشد و کاربران به راحتی از قابلیتهای آن استفاده نمایند. بدین منظور متخصصین گرافیک در زمینه طراحی رابط کاربری استفاده شده است تا منو ها و ابزار های به راحتی در دستر س کاربران قرار گیرد.

ثبت پرونده پرسنلی و استخدامی

امکان ثبت پرونده پرسنلی و استخدامی کارکنان به صورت کامل, اعم از اطلاعات شناسایی  فردی هویتی یا امکان الصاق عکس پرسنلی به اطلاعات و استفاده از آنها در گزارشهای حضور غیاب و فیش های حقوقی قرارداد  حکم پرسنل و همچنین ثبت اطلاعات بیمه ای , مالیاتی و اطلاعات حساب بانکی جهت واریز حقوق به حساب  همراه با قابلیت کنترل خطا و جلوگیری از ورود اطلاعات نادرست در هنگام ورود و ثبت اطلاعات .

همچنین قابلیت دسته بندی پرسنل در سطوح مختلف از قبیل واحد سازمانی ,  مراکز هزینه و دسته بندی دلخواه شما در این نرم افزار امکان پذیر بوده و به راحتی میتوانید پرسنل خود را بر اساس دسته بندی های تعریف شده فیلتر نموده و اطلاعات مورد نظر را استخراج کنید.

محیط کاربری این نرم‌افزار با کمک طراحان و متخصصین گرافیک طراحی شده تا منوها و ابزارها به راحتی و به بهترین شکل در اختیار کاربران قرار گیرند. به گونه‌ای که علاوه بر کارایی و حرفه‌ای بودن، کار با آن بسیار آسان و ساده است. محیط این نرم‌افزار با استانداردهای جهانی مطابقت می‌کند.

امکان صدور حکم کارگزینی و قرارداد کار

امکان صدور حکم کارگزینی و قرارداد کار پرسنل همراه با امکان اجرای  ماژول طرح بندی طبقه مشاغل وزارت کار همراه با گروه های شغلی استاندارد و یا تعریف گروه های شغلی و طرح های دلخواه.

امکان صدور حکم استخدام و یا تغییرات حقوق با توجه به انواع استخدام از قبیل استخدام قراردادی , ساعتی,  پیمانی رسمی روزمزد خرید خدمت مامور و….. با قابلیت تعیین مزد مبنا و مزایای پرسنل بصورت قانونی یا دلخواه بصورت کامل.

امکان تعیین تاریخ شروع و خاتمه حکم با قابلیت تعیین ساعات کارکرد نوبتکاری و تعطیلات هفتگی و شرح وظایف کار پذیر نوبتکاری تعطیلات هفتگی و شرح وظایف کارپذیر جهت درج در حکم یا قراداد

امکان چاپ قرارداد و حکم کارگزینی با الگوی استاندارد و قانونی وزارت کار و امور اجتماعی

امکان و ایجاد انواع مرخصی و ماموریت ساعتی روزانه ماهانه سالانه

 یکی  از مسائل مهم در مدیریت منابع انسانی ثبت مرخصی  و ماموریت های پرسنل  به صورت دقیق و صحیح میباشد.

بسیار از سازمان های و مجموعه های اداری و کسب کار انواع مختلفی از مرخصی ها و ماموریت ها بنا به شرایط کاری خود رادارند.

بنا به همین امر  برای سهولت و راحتی ثبت مرخصی و ماموریت های متنوع قابلیت تعریف مرخصی و ماموریت و سپس ثبت و امکان تسویه مرخصی به صورت صحیح در آن فراهم شده است.

امکان ثبت اطلاعات مرخصی، ماموریت، تاخیر ،سرویس ،اعلام حضوردستی وGPS، اضافه کاری

برای مدیریت بهتر تردد پرسنل کلیه حالت اعم ماموریت اضافه کاری اعلام حضور دورکاری تاخیر سرویس در نظرگرفته شده است به طور مثال ثبت تاخیر پرسنل برای حفظ حقوق کارکنان  که سرویس به هر دلیل با تاخیر به محل کار رسیده در نظر گرفته میشود.

یا برای نیروی های که به صورت دوری کاری یا عدم امکانت ثبت تردد در دستگاه به هردلیل ندارند از طریق فرم اعلام حضور  یا ثبت نقطه GPS از طریق اپلیکیشن ویسمن همراه صورت میپذیرد.

امکان دریافت و مشاهده ورود خروج ها به صورت روزانه و فردی

در بسیاراز موارد  پرسنل بنا به دلایل مختلفی از جمله فراموشی خراب بودن دستگاه دور کاری و غیره… تردد کاملی در روز ندارند امکان برای کارفرما فراهم شده است که بنا به صلاح دید خود با مشاهده جدول تردد های به بر اساس روزانه و یا فردی میتواند تردد پرسنل رو اصلاح یا تردد جدید  ثبت نماید.

در نسخه موبایلی از نرم افزار این امکان فراهم شده است که پرسنل با ثبت درخواست اصلاح ورود خروجی در صورت تایید مدیریت اصلاحات و تردد جدید اعمال گردد. که این امر موجب سهولت کار کارفرما  میگردد.

امکان دریافت و مشاهده مانده مرخصی و تسویه مرخصی

در اکثر کسب کار ها مجموعه ها کارفرما مایل است در پایان هر ماه  یا در پایان هر سال گزارشی مرخصی های فرد و مانده مرخصی وی داشته باشداین امکان در نرم افزار ما هم به صورت فردی در فرم ثبت مرخصی وهم به صورت گروهی  در گزارش مانده مرخصی فراهم شده است..

یکی از قابلیت های نرم افزار این است که در حین ثبت مرخصی به صورت هوشمند به کارفرما میزان مانده مرخصی کارکنان را در همان ماه اعلام میکند .

محاسبه کامل و دقیق کارکرد روزانه و ماهانه

  به علت محاسبات پارامتری  در نرم افزار های کنترل تردد یکی از نقطه ضعف های نرم افزار های موجود بازار محاسبه دقیق و سرعت آن است که ما در این نرم افزار این نقطه ضعف را تبدیل به نقظه قوت کردیم.

نرم افزار ویسمن  با بهره گیری از متخصص داخلی با کلیه تردد ها و کارکرد آنها را با سرعت و دقت فراوان انجام میدهد.

امکان تعریف تقویم به صورت نامحدود

به علت متنوع بودن برنامه های تردد پرسنل در کلیه مجموعه ها کسب کار ها اعم از کارخانجات کارگاه ها مدارس بیمارستان ها ادرات و غیره  این امکان در نرم افزار فراهم شده هر نوع شیفت در هر بازه زمانی به سادگی به صورت فردی و گروهی بازه های زمانی دلخواه(شامل شیف های شب چرخشی بیمارستانی و دوره ای و طولی) امکان پذیر میباشد.

قابلیت تعریف و تنظیم شیف های روز کار شب کاری چرخشی بیمارستانی عادی واداری

تعریف و ایجاد شیفت به سهولت و کاربرپسندانه  یکی از ویژگی های این نرم افزار هست به گونه ای که کافیست شما  شیفت دلخواه را تعریف و به تقویم دلخواه اختصاصی دهید توانایی این نرم افزار از آنجا سرچمشه میگیرد که تعریف روز و بازه زمان روز توسط کارفرما انجام میگیرد و بااین امکان کارفرما میتواند شیفت دلخواه  را تعریف و تردد کارمندا به سهولت مدیریت کند.

 

امکان کنترل و نظارت نامحسوس با تنظیم کلیه قوانین تردد اعم از تاخیر تعجیل شیفت شناوری و…

امکان تعریف 50 نوع قانون برای  بخش های و قسمت های مختلف مجموعه که این قوانین شامل مدیریت تاخیر های مجاز تعجیل ها , تعدیل کسر کار با اضافه کاری یا مرخصی شناوری رعایت حداقل سقف اضافه کار رعایت حداکثر تاخیر های مجاز به چه صورت تعدادی یا ساعتی در ماه وغیره در این نرم افزار دیده شده است.

 در واقع زمانی که شما برای کارکنان  شیقت مربوطه رااعلام میکنید نیاز پیدا میکنید که بر رفت آمد پرسنل نظارت کنید

که با استفاده از این قوانین به صورت کامل میتونید نظارت دقیق بر رفت آمد های کارکنان داشته باشید.

 

 

 

 

تهیه و چاپ گزارشات مختلف و متنوع تردد به صورت پویا و دلخواه

 1. تهیه ایجاد و ویرایش انواع لیست و گزارش  به صورت کاملا پویا و دلخواه
 2. با توجه هر مجموعه آیتم های متفاوت و خاص خود را برای گزارش کارکرد پرسنل خود در نظر میگیرد این امکان در نرم افزار دیده شده که بصورت نامحدود گزارش ها با ستون های متفاوت امکان ارائه گزارش دارد.
 3. ارائه فیش حقوقی با گزارش کارکرد برای پرسنل در زمان های دلخواه
 4. محاسبه کامل و دقیق حقوق مزایا و کسورات
 5. تسویه حساب با پرسنل در زمان دلخواه
 6. امکان خروجی از کلیه گزارشات اعم حقوقی و حضور غیاب با 14 پسوند مخلتف
 7. تهیه و چاپ فیش حقوقی با لوگوی اختصاصی شرکت شما در طرح و اندازه های مخلتف

کاربران و سطح دسترسی قابل نصب بر روی سرور استفاده تحت شبکه

نرم افزار حضور غیاب ویسمن قابلیت نصب بر روی سرور های هر سازمان رادارد که داشتن یک IP STATIC میتوان دسترسی  به کلیه امکانات نرم افزار پیدا کرد.

تنظیم سطح دسترسی‌ و لزوم توجه به آن، از ابتدایی‌ترین اصول حفظ امنیت اطلاعات کسب و کار شما می‌باشد و تنظیم صحیح آن‌ها منجر به جلوگیری از سرقت اطلاعات، نفوذ و دسترسی افراد غیر مجاز به داده های تردد افراد محاسبات حقوق شما  می شود، به همین دلیل دسترسی ها به گونه ای طراحی شدند که بتوان متناسب با کلیه امکانات ممکن  در نهایت اجرا و دریافت نتیجه مورد نظر (Execute) یک فایل، یک منو یا گزارشات را محدود یا مدیریت کرد.