دستگاه حضور و غیاب زنجان

شرکت مهرپویان کهکشان رایانه (ثبت 50737) با نام تجاری مهرکیا از سال 92 در شهر زنجان شروع به فعالیت نمود. مهرکیا در زمینه تولید و ارائه سیستم‌های یکپارچه کنترل تردد، نرم‌افزار جامع حضور و غیاب و حقوق و دستمزد است. در زمینه تولید نرم افزار و فروش انواع دستگاه های حضور و غیاب و حقوق و دستمزد و کنترل ترد فعالیت می نماید. هم اکنون مهرکیا مفتخر است به تمامی شهرهای ایران از طریق نمایندگان فعال خود به مشتریان خود خدمت رسانی کند.

دستگاه حضور و غیاب
دستگاه حضور و غیاب در زنجان

 شرکت مهرکیا بـرای سفارش خرید و مشاوره رایگان در شهر زنجان پاسخگوی شماست.

همراه با نسخه نرم افزار حضور و غیاب ویسمن بصورت رایگان
18 ماه گارانتی دستگاه و 4 سال گارانتی سنسور
10 سال
خدمات پس از فروش
یک سال
پشتیبانی نرم افزار
ارسال رایگان دستگاه
به سراسر ایران

مشتریان زنجانی مهرکیا

معرفی شهر زنجان

زنجان مرکز استان زنجان و از بزرگترین شهرهای شمال غرب ایران است و مساحتی بالغ بر ۸۱ کیلومترمربع دارد. شهر زنجان بر اساس آمارنامه‌ های منتشر شده از لحاظ جمعیتی نوزدهمین شهر پر جمعیت کشور محسوب می ‌شود. نام زنجان عربی ‌شده واژه زنگان است و مردم منطقه هنوز هم تلفظ زنگان را برای این شهر به کار می برند. تاريخ بناي شهر زنجان را هم زمان با سلطنت اردشير بابكان دانسته اند. در آن زمان، این شهر را شهين (منسوب به شاه) مي ناميدند. اين نام طي قرون و اعصار به واژه زنگان و سپس به زنجان تبديل شده است. شهر زنجان به علت داشتن چراگاه هاي وسيع در قرن های چهارم و پنجم هجري قمري مورد توجه قبيله هاي ترك نژاد قرار گرفت و قبيله هاي گوناگون ترك زبان در زنجان و نواحي مختلف آن مسكن گزيدند. در حمله مغول شهر زنجان و آباديهاي اطراف آن آسيب بسیاری ديد، اما پس از مدتی سلطان محمد خدابنده یکی از ایلخانان مغول با پذیرفتن مذهب تشيع در توسعه اين شهر كوشيد و زمينه تبديل آن را به يكی از مركز اسلامي فراهم نمود و پس از آن شهر زنجان در اندك زماني به يكي از مراكز مهم سياست و تجارت تبديل گردید. اين منطقه زادگاه بزرگاني چون شيخ شهاب الدين سهروردي و علماي نامي ديگري بوده است كه مايه فخر فرهنگ ايراني و اسلامي هستند.

صنایع مختلف در استان زنجان

از مهمترین صنایع این استان می توان به صنایعی چون سرب و روی، شیر پاستوریزه، تولیدات شیمیایی، نساجی، نخ تایر، فراورده های غذایی، برق و الکترونیک، ترانسفورماتور، سوئیچ های برق فشار قوی و نیروگاه سلطانیه زنجان اشاره نمود.

دستگاه حضور و غیاب زنجان

مهرکیا تخصصی ترین مرکز ارائه انواع دستگاه های حضور و غیاب و تولید کننده نرم افزار حضور و غیاب ویسمن تحت ویندوز و تحت وب و قابل نصب روی ویندوز و اندروید در استان زنجان است.

مهرکیا بیشتر از 5 سال در تولید نرم افزار حضور غیاب و حقوق دستمزد یکپارچه سابقه دارد و بیش از 1200 مشتری رو در سراسر ایران پشتیبانی می کند شرکت مهرکیا ارائه دهنده دستگاه های حضور و غیاب در مدل های کارتی، تشخیص چهره و اثر انگشت با منوی فارسی و بسیار آسان با قابلیت های گوناگون شرکت مهرکیا اولین ارائه دهنده نرم افزار حضور و غیاب بر پایه GPS در ایران ** پشتیبانی خوب و کامل را با مهرکیا تجربه کنید ** مهرکیا تولید کننده انواع درب باز کن سیستم های تجهیزاتی هوشمند و دستگاه های حضور غیاب در استان زنجان و سراسر ایران

دستگاه حضور و غیاب کارتی ، اثر انگشت و تشخیص چهره  

ارسال دستگاه ها برای کلیه نقاط استان زنجان به صورت رایگان

  1.  مهرکیا ارائه دنده دستگاه های کارتی (با قابلیت تعریف 10000 کارت)
  2. دستگاه های کارتی و اثر انگشت
  3.  دستگاه های کارتی و تشخیص چهره با 2 دوربین مادون قرمز برای شناسایی سه بعدی و در نور کم مناسب مشاغلی که نمی توانند از اثر انگشت استفاده کنند
  4.  دستگاه های کارتی، اثر انگشت و تشخیص چهره با قابلیت گزارشات لحظه ای ورود و خروج Web control و قابلیت Access Control
تمامی دستگاه های حضور غیاب دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش و نرم افزار حضور و غیاب ویسمن رایگان می باشد  

** یک سال گارانتی تعمیر و تعویض قطعه **

***یک سال پشتیبانی رایگان ***

**نرم افزار رایگان حضور و غیاب و حقوق دستمزد با پرسنل نامحدود **

** همراه با فایل آموزشی نصب و راه اندازی، ربات، ویدیو های آموزشی**

دارای 5 سال سابقه تولید در نرم افزار حضور و غیاب حقوق دستمزد یکپارچه (سازگار با 96 مدل دستگاه موجود بازار)

خدمات پس از فروش مهرکیا

سایت اختصاصی نرم افزار

Http://www.vismanIT.com

و نصب بیش از هزار دستگاه حضور و غیاب در سازمانها و ارگان ها، ارائه انواع دستگاه کنترل تردد و حضور و غیاب مخصوص ادارات و سازمانها، دستگاه حضور و غیاب مخصوص مدارس، دستگاه حضور و غیاب مخصوص کارخانه ها و کارگاه ها، دستگاه حضور و غیاب دفاتر و شرکتها برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره برای خرید دستگاه های حضور و غیاب در استان زنجان با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

لیست قیمت دستگاه های حضور و غیاب

شماره تماس:  09120405047  و  09120405057