دستگاه حضور و غیاب ارزان

دستگاه حضور و غیاب ارزان

دستگاه های حضور و غیاب ارزان برای چه مجموعه هایی مناسب است ؟

در دنیای امروزی به لطف پیشرفت های روزافزون تکنولوژی کارهای زمان بر و خسته کننده مانند محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان بر اساس ساعات کاریشان برای مدیران بسیار ساده و سریع شده است. امروزه دستگاه های ساعت زنی به همراه نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد از ملزومات هر شرکت و مجموعه ای است، اما همان طور که می دانیم مدل های بسیار متنوع و متفاوتی از دستگاه های حضور و غیاب با امکانات مختلف در بازار وجود دارد که به تبع این تفاوت ها قیمت های گوناگونی را هم شامل می شوند. مسلما هرچه دستگاه های حضور و غیاب پیشرفته تر باشد و امکانات بیشتری داشته باشد قیت بالاتری نیز خواهد داشت.

همه سازمان ها و شرکت ها برای کنترل تردد پرسنل و محاسبه حقوق و دستمزد آنها نیازهای یکسانی ندارند. کسب و کارهای کوچک با تعداد پرسنل کم نیازی به خرید دستگاه های حضور و غیاب گران قیمت با نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد فول را ندارند و مدیرانشان به راحتی می توانند با یک دستگاه حضور و غیاب ارزان و نرم افزار حضور غیاب و محاسبه حقوق و دستمزد با امکانات پایه نیاز مجموعه خود را برطرف کنند.

بسیاری از مدیران کسب و کارهای کوچک که برای کنترل تردد کارکنان خود قصد خرید دستگاه های ساعت زنی و حضور و غیاب را دارند نیازی نیست هزینه های گزافی را متحمل شوند. این مدیران درصدد یافتن دستگاه حضور و غیاب ارزان برای شرکت و مجموعه خود هستند.

همچنین مدیرانی که کسب و کار تازه ای راه اندازی کرده اند و برای شروع کار مجبور هستند هزینه های خود را به شدت کاهش دهند برای کنترل عبور و مرور کارکنان خود نیازمند خرید دستگاه های ساعت زنی ارزان قیمت هستند.

اگر کسب و کار کوچکی دارید و یا به هر علتی نمی خواهید هزینه زیادی برای خرید دستگاه حضور و غیاب صرف کنید با ما همراه باشید تا به شما نکاتی در مورد خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان ارائه کنیم.

نرم افزار حضور غیاب

انواع مدل های دستگاه های حضور و غیاب ارزان

همان طور که در مقالات قبلی به طور کامل توضیح داده شد، دستگاه های حضور و غیاب در انواع مدل های کارتی و اثر انگشتی و تشخیص چهره وجود دارند. در سال های گذشته تفاوت زیادی بین قیمت دستگاه های حضور و غیاب کارتی و بیولوژیکی (اثر انگشتی و تشخیص چهره) بود و مجموعه هایی که دنبال دستگاه های حضور و غیاب ارزان بودند تنها گزینه پیش روی آنها دستگاه های ساعت زنی کارتی بود. دستگاه های حضور و غیاب کارتی نیاز مجموعه های کوچک را برای کنترل تردد پرسنل به خوبی برطرف می کرد، اما مشکلی که داشت امکان تقلب کارکنان در این مدل بسیار زیاد بود. رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی تفاوت قیمت دستگاه های کارتی و بیولوژیکی کمتر شد و می توان گفت امروزه تفاوت قیمت آنچنانی بین دستگاه های اثر انگشتی و کارتی وجود ندارد. با این وجود هنوز یک سری از دستگاه های حضور و غیاب با مکانیزم تشخیص هویت چندگانه چهره و اثر انگشت و کارتی از برخی برندها وجود دارد که قیمت های بسیار بالایی دارند و به درد مجموعه های کوچک با تعداد پرسنل کم نمی خورند.

قیمت دستگاه های حضور و غیاب از حدود 1 میلیون تومان شروع میشود و تا مبالغ بیشتر از 10 میلیون تومان در بازار وجود دارد. البته دستگاه های حضور غیاب کمتر از 1 میلیون تومان هم موجود است ولی فقط از نوع کارت خوان هست و در لیست پیشنهادی ما نیست.

دستگاه های حضور غیاب با قابلیت تشخیص هویت پرسنل در انواع مختلف تشخیص چهره – اثر انگشت – کارت، تشخیص چهره – کارت، اثر انگشت – کارت و اثر انگشت بدون کارت وجود دارد. از میان دستگاه های ساعت زنی بیولوژیکی دستگاه های چندگانه تشخیص چهره و اثر انگشت و کارت بیشترین رنج قیمتی را دارند.

دستگاه تشخیص چهره

کدام دستگاه برای کسب و کارهای کوچک مناسب است ؟

کسب و کارهای کوچک

در کسب و کارهای کوچک دستگاه های اثر انگشتی –  کارتی و اثر انگشتی بدون کارت تماس و تشخیص چهره – کارتی به نسبت کارکرد مجموعه می توانند گزینه های مناسب و ارزان قیمتی برای این مجموعه ها باشند.

برای خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان با قابلیت شناسایی تشخیص هویت پرسنل، دستگاه های حضور غیاب اثر انگشتی – کارتی (اثرانگشتی و کارت WL20 – اثر انگشتی و کارت K30) و اثر انگشتی بدون کارت تماس (اثر انگشت LX140) گزینه های بسیار مناسبی می باشند و قیمت هایی پایین تر از 2 میلیون تومان دارند. این مدل از دستگاه ها هم از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه هستن و هم از لحاظ امکانات سرعت بالایی در تشخیص هویت افراد دارند و امکان تقلب با این دستگاه ها در حد صفر است.

دستگاه حضور غیاب اثر انگشت هم اکنون از پرفروش ترین دستگاه های حضور و غیاب دنیا می باشد، چرا که امکان تقلب دستگاه های کارتی را ندارد و از دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره نیز به مراتب ارزان تر است.

در برخی از کارخانجات کوچک و کارگاه ها اثر انگشت کارکنان به دلیل کار زیاد با دست آسیب دیده و در دستگاه های اثر انگشتی به خوبی قابل شناسایی نمی باشند. بنابراین برای این مجموعه ها بهترین گزینه دستگاه های تشخیص چهره – کارت (تشخیص چهره و کارت VF600) می باشد.

پیشنهاد ما به شما برای خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان

مدل هایی که در این بخش به شما پیشنهاد می شود از دستگاه های بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه شرکت مهرکیا و ساخت شرکت ZK است و برای مجموعه های کوچک و حتی متوسط بسیار کاراست. می توانید بر روی لینک محصولات کلیک کنید و به طور کامل مشخصات دستگاه ها را مشاهده کنید.

.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ZK LX140

دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی LX140

.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و کارتی ZK K30

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و کارتی بدون تماس K30

.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و کارتی ZK WL20

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و رمزعبور WL20

.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و کارت ZK VF600

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان با مشاوران ما تماس بگیرید: 2188564698 – 02122175579 – 02122175579

و شماره های همراه : 0912040504709120405057