برنامه های انگیزشی حضور به موقع کارمند

 

کارکنان انجام شغلشان را بر مبنای شرح شغل و مقدار پیش بینی شده ساعت کار در روز مورد بررسی قرار میدهند.گاهی اوقات شغلی می تواند اضطراب آور باشد. وقتی شما نیاز دارید بیش از حد توان کارکنان از آنها کار بخواهید ممکن است دریابید که آوردن آنها هر روز سر کار می تواند دشوار باشد. برنامه های انگیزشی حضور کارکنان به این منظور طراحی شده اند که به کارکنان کمک کند تا دریابند برای کاری که انجام میدهند مورد قدردانی قرار میگیرند و به آنها اجازه دهد بدانند چقدر شرکت سختی های انجام کار تحت فشار را درک می کند.

برنامه جانشینی در روز مرخصی

کارکنانی که هر روز سر کار می آیند و مرخصی نمی گیرند باید برای فداکاری شان پاداش دریافت کنند. برنامه ای ایجاد کنید که کارکنان بتوانند برای روزهای مرخصی مقداری نقدی در پایان هر فصل جانشین کنند. کارکنان ممکن است تصمیم بگیرند که اجازه دهند روزهای مرخصی شان را منتقل کنند یا ما به ازای نقدی آنها را دریافت کنند. این می تواند یک برنامه تشویقی ارزشمند باشد مخصوصا برای کارکنانی که در کل سال مرخصی نمیگیرند و روزها شان را ذخیره می کنند.

زمان فردی مازاد

زمان فردی می تواند برای کارکنان ارزشمند باشند زیرا اجازه میدهد می توانند فرصتی برای صحبت کردن سرکار بدون دلیل خاصی بیابند. یک برنامه تشویقی حضوری که می تواند موثر باشد افزودن یک چهارم روز فردی مازاد به محاسبه معمول هر ماهی است که کارمندان از مرخصی استفاده نمی کنند. کارمند احساس می کند که دارد یک روز مرخصی ایجاد می کند. شرکت نیز فقط زمانی پاداش خواهد داد که ۳ روز فردی اضافی در سال ایجاد شود. این امر می تواند یک مشوق برای کمک کردن به کارمند باشد در جهت کارکردن در مقابل گرفتن مرخصی بدون حقوق.

نهار آماده

یک برنامه پاداش حضور می تواند به عنوان فرصتی برای اضافه کردن کمی سبک سری در محیط کار نیز باشد. یک نهار آماده در ابتدای فصل برای کارکنانی که در فصل قبلی حضور کامل داشتند، به عنوان روشی برای تشخیص تلاش کارمند و تشویق تعامل با کارمند ارائه دهید. این نهار می تواند چیزی به سادگی یک پیتزا با ساندویچ باشد. در مدتی که کارمندان می دانند اگر سرکار بیایند می توانند روی آن حساب کنند ، می تواند یک مشوق قوی محسوب شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *