اطلاعیه شرکت مهرکیا در خصوص مقابله با ویروس کرونا

قابل توجه تمامی مشتریان شرکت مهرکیا :

ویروس کرونا این روزها افکار زیادی را درگیر خود کرده است. متاسفانه هنوز هیچ راه درمان قطعی و واکسنی برای آن وجود ندارد، به همین جهت باید جوانب احتیاط را رعایت کرد. اصلی ترین راه انتقال این ویروس از راه دست می باشد. برخی از مهمترین راه‌ های پیشگیری از کرونا به شرح زیر است:

  • در طول روز، دست‌ های خود را به طور مکرر با آب و صابون بشویید. این کار باید حدود 20 ثانیه زمان ببرد.
  • در صورت نبود آب و صابون در محل کنونی، از ضدعفونی‌ کننده‌ های الکلی دست استفاده نمایید.
  • هرگز دست‌ هایتان را به چشم‌ ها، دهان و بینی و در کل صورت خود نزنید.
  • وسایلی که به طور مداوم با آن‌ ها سر و کار دارید را مرتبأ ضدعفونی کنید. مهمترین و بهترین نمونه، گوشی موبایل محسوب می‌ شود.

توجه توجه !!!

شرکت مهرکیا برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در شرکت ها و سازمان ها و ادارات بر روی تمامی دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی یک عدد اسپری ضدعفونی کننده با درصد الکل بالا و خوشبو کننده هوا به صورات رایگان به تمامی مشتریانی که از امروز دستگاه های حضور و غیاب مهرکیا را خریداری می کنند عرضه می دارد.

همچنین مشتریانی که قبل از این از شرکت مهرکیا دستگاه حضور و غیاب خریداری نموده اند و به این اسپری ضدعفونی کننده برای دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی در سازمان خود نیاز دارند، می توانند با ما تماس بگیرند. شرکت مهرکیا این مشتریان را به شرکت ارائه دهنده اسپری ضدعفونی کننده ارجاع می دهد تا بتوانند اسپری های ضدعفونی کننده را با تخفیف 50 درصد خریداری نمایند.

نکته مهم در مورد اسپری های ضدعفونی کننده :

اسپری های ضدعفونی کننده که بر روی دستگاه های حضور و غیاب مهرکیا به صورت رایگان ارائه می شود از حیث ضدعفونی کنندگی بسیار قوی هستند و پاک کننده های بسیار خوبی به شمار می روند.

همان طور که مستحضر هستید برای کنترل تردد با دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی، کارکنان می بایست انگشت خود را بر روی دستگاه قرار دهند تا زمان تردد آن ها ثبت شود و چون ویروس کرونا بیشتر از طریق تماس دست های آلوده انتقال می یابد باید سنسور اثر انشگت دستگاه ها به طور مداوم با این اسپری ها، ضدعفونی شوند.

این اسپری های ضدعفونی کننده قوی هم برای پاکسازی و تمیز کردن سنسورهای دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشتی کاربرد دارند هم برای تمیز کردن وسایل روی میزها قابل استفاده می باشند.

اسپری ضدعفونی کننده
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مهرپویان کهکشان رایانه(مهرکیا) می باشد.