دستگاه حضور و غیاب MB560-VL

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، اثر انگشت و کارت بدون تماس ZKTeco MB560-VL

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، اثرانگشتی و کارتی MB560-VL

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت MB560-VL محصول شرکت ZKTeco می باشد یک دستگاه تشخیص هویت بیومتریک بر پایه لینوکس است که از فناوری تشخیص چهره در نور پایین برخوردار است. دستگاه حضور و غیاب و اکسس کنترل  MB560-VL یک دستگاه تشخیص هویت چندگانه چهره، اثر انگشت، کارت بدون تماس  و رمز عبور است.

این دستگاه حضور و غیاب با جدیدترین الگوریتم و فن آوری های مربوط به تشخیص چهره، می تواند یک هدف را از فاصله 0.3 متر تا 2 متری تشخیص دهد و در صورت تشخیص چهره به طور خودکار عملکرد شناسایی و ثبت تردد را انجام می دهد تا کیفیت بهتری از نظر سرعت ارائه دهد.

صفحه نمایش دستگاه حضور غیاب ZK MB560-VL از نوع TFT و با سایز 2.8 اینچ است. این دستگاه دارای ظرفیت ثبت و ذخیره 3000 چهره، 3000 اثر انگشت و 10.000 کارت می باشد و تا 100.000 تردد را در خود می تواند ذخیره کند.

فاصله تشخیص چهره در دستگاه حضور و غیاب و اکسس کنترل MB560-VL به 2 متر افزایش یافته است که حداکثر نرخ ترافیک ثبت تردد پرسنل در سازمان های بزرگ را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

در حالی که اکثر الگوریتم های شناسایی چهره در سایر دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک چرخش سر افراد را تنها تا زاویه 15- تا 15+ پشتیبانی می کنند، دستگاه MB560-VL تشخیص چهره را تا دو برابر زاویه چرخش سر سایر دستگاه ها یعنی 30- تا 30+ درجه را پشتیبانی می کند.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت MB560-VL با استفاده از الگوریتم کاربردی Deep Learning، مقاوم در برابر پوسیدگی در محیط های بیرون است. این دستگاه حضور و غیاب دارای الگوریتم Anti-spoofing است و مقاوم در برابر حملات خرابکارانه می باشد. این دستگاه با داشتن الگوریتم اثر انگشت 3D Neuron و پشتیبانی از در WiFi مناسب ترین دستگاه در محیط های مختلف کاری است و می تواند تمام نیازهای مشتری را برآورده کند.