دستگاه حضور وغیاب تشخیص چهره و کارت VF800

دستگاه حضور وغیاب تشخیص چهره و کارت VF800

باید گفت دستگاه حضور غیاب «vf800 » ساخت شرکت «ZKTECO» یکی از  بهترین دستگاه های میان رده ی مدل‌های موجود در بازار است.

نقطه‌ی قوت این محصول صفحه‌ نمایش 2.8 اینچی با LCD رنگی است که وضوح بسیار خوبی دارد. نمونه‌ی چنین صفحه‌نمایشی را نسخه الگوریتم 0.7 چهره است .

منو و راهنمای صوتی فارسی، این محصول را برای استفاده در کارگاه ها و فروشگاه ها داخلی ایده‌آل ساخته است. فرآیند تشخیص چهره در این دستگاه نمایشی از فناوری روز است.

این دستگاه با آخرین توابع استاندارد کار شده که از جمله این توابع استاندارد Work Code, SMS, DST, Scheduled-bell, Self-Service Query Automatic Status Switch, T9 Input, Photo ID, Camera می باشد که نگرانی کارخانه‌ها و کارگاه‌های بزرگ در خصوص قرار دادن دستگاه در فضای آزاد را رفع می کند.

قلب تپنده این دستگاه را یک پردازنده Multi-Bio CPU 1.2 GHz با فرکانس ۱٫۲GH با حافظه  256M Flash و 128M RAM تشکیل میدهد که باعث افزایش کارایی و سرعت عملکرد فوق العاده این دستگاه می‌شود.

قابلیت ارتباطات شبکه با امکان رصد لحظه ای و آنلاین همراه است.

 • توضیحات دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و کارتی VF800
  دستگاه حضور و غیاب VF800 نسل جدیدی از ترمینال های تشخیص چهره است با حالت های تشخیص چهره، RFID و پین با آخرین الگوریتم تشخیص چهره نسخه 7.0 و پلتفرم با ظرفیت بالا که 400 الگوی چهره را نگهداری می کند، بدون تقسیم گروه ها و زمان تشخیص کمتر از 1 ثانیه است. تمام عملیات تنظیمات به سادگی روی یک صفحه لمسی رنگی 2.8 اینچی انجام می شود.

  ویژگی های دستگاه حضور و غیاب VF800:

  • طراحی زیبای ارگونومیک
  • پروتکل ارتباطیTCP/IP ,USB Host
  • صفحه لمسی رنگی 2.8 اینچی، آی دی کاربر 9 رقمی، T9
  • الگوریتم پیشرفته تشخیص چهره

  مشخصات فنی دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و کارت VF800 :