دستگاه حضور وغیاب تشخیص چهره و کارت VF800

دستگاه حضور وغیاب تشخیص چهره و کارت VF800

VF800 در یک نگاه

باید گفت دستگاه حضور غیاب «vf800 » ساخت شرکت «ZKTECO» یکی از  بهترین دستگاه های میان رده ی مدل‌های موجود در بازار است.

نقطه‌ی قوت این محصول صفحه‌ نمایش 2.8 اینچی با LCD رنگی است که وضوح بسیار خوبی دارد. نمونه‌ی چنین صفحه‌نمایشی را نسخه الگوریتم 0.7 چهره است .

منو و راهنمای صوتی فارسی، این محصول را برای استفاده در کارگاه ها و فروشگاه ها داخلی ایده‌آل ساخته است. فرآیند تشخیص چهره در این دستگاه نمایشی از فناوری روز است.

این دستگاه با آخرین توابع استاندارد کار شده که از جمله این توابع استاندارد Work Code, SMS, DST, Scheduled-bell, Self-Service Query Automatic Status Switch, T9 Input, Photo ID, Camera می باشد که نگرانی کارخانه‌ها و کارگاه‌های بزرگ در خصوص قرار دادن دستگاه در فضای آزاد را رفع می کند.

قلب تپنده این دستگاه را یک پردازنده Multi-Bio CPU 1.2 GHz با فرکانس ۱٫۲GH با حافظه  256M Flash و 128M RAM تشکیل میدهد که باعث افزایش کارایی و سرعت عملکرد فوق العاده این دستگاه می‌شود.

قابلیت ارتباطات شبکه با امکان رصد لحظه ای و آنلاین همراه است.

گارانتی

12ماه گارانتی ده سال خدمات پس از فروش

این دستگاه دارای یک سال گارانتی تعمیر و تعویض قطعه و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
نرم افزار ویسمن دارای یک سال خدمات پشتیبانی می باشد.

نرم افزار

بر روی خرید دستگاه حضور و غیاب یک عدد CD حاوی نرم افزار حضور و غیاب حقوق دستمزد پایه ویسمن به صورت رایگان وجود دارد.

امکانات نرم افزار ویسمن نسخه پایه :

نرم افزار ویسمن با محیطی ساده، کارا و پویا دسترسی سریع به قابلیت های نرم افزار را برای شما فراهم می کند.

نرم افزار ویسمن در نسخه پایه دارای قابلیت ثبت 50 پرسنل، تعریف 5 تقویم کاری ساده (24 ساعت در یک روز) و ثبت یک کاربر سیستم (کلاینت) برای استفاده تحت شبکه می باشد.

در این نسخه از نرم افزار امکان دریافت و مشاهده ورود و خروج ها به صورت روزانه و فردی وجود دارد و همچنین دارای قابلیت اصلاح گروهی ساده ورود و خروج ها نیز می باشد.

در نسخه پایه می توان دو نوع گروه کاری عادی و ساعتی را برای پرسنل تعریف نمود و از بخش قانون گذاری در گروه کاری به مدیریت گروه های کاری پرداخت. در این نسخه مرخصی و مأموریت را برای پرسنل فقط می توان ثبت نمود اما امکان محاسبه آنها وجود ندارد.

توسط نسخه پایه نرم افزار ویسمن، یک دستگاه را می توان مدیریت کرد و قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی از بانک اطلاعاتی نرم افزار نیز با این نسخه امکان پذیر است.

در قسمت حقوق و دستمزد امکان نوشتن 7 فرمول برای پرداخت و کسورات وجود دارد و دارای قابلیت صدور حکم کارگزینی و دریافت فیش حقوقی نیز می باشد.

برای دریافت امکانات بیشتر نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد، نرم افزار ویسمن در پنج نسخه Final ، Pro iOS 2  ، Pro iOS 1 ، Pro Lite ، Lite ارائه می شود. می توانید به صفحه امکانات نرم افزار ویسمن مراجعه کنید و اطلاعات کامل نسخه های مختلف نرم افزار ویسمن را مشاهده نمایید.

امکانات نرم افزار حضور و غیاب ویسمن در تمامی نسخه ها

همچنین کاتالوگ نرم افزار ویسمن را می توانید دانلود و مطالعه کنید.

دانلود آخرین نسخه نرم افزار ZKTeco ویژه محصولات ZK

 • توضیحات دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و کارتی VF800
  دستگاه حضور و غیاب VF800 نسل جدیدی از ترمینال های تشخیص چهره است با حالت های تشخیص چهره، RFID و پین با آخرین الگوریتم تشخیص چهره نسخه 7.0 و پلتفرم با ظرفیت بالا که 400 الگوی چهره را نگهداری می کند، بدون تقسیم گروه ها و زمان تشخیص کمتر از 1 ثانیه است. تمام عملیات تنظیمات به سادگی روی یک صفحه لمسی رنگی 2.8 اینچی انجام می شود.

  ویژگی های دستگاه حضور و غیاب VF800:

  • طراحی زیبای ارگونومیک
  • پروتکل ارتباطیTCP/IP ,USB Host
  • صفحه لمسی رنگی 2.8 اینچی، آی دی کاربر 9 رقمی، T9
  • الگوریتم پیشرفته تشخیص چهره

  مشخصات فنی دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و کارت VF800 :