دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، کارتی S1000

دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی، کارتی S1000

دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی، کارتی S1000

S1000 در یک نگاه

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، کارتی با صفحه نمایش لمسی S1000 محصول شرکت “ZKTeco” یکی از جدیدترین دستگاه های کنترل تردد روز دنیاست که از پیشرفته ترین و بروزترین تکنولوژی برای شناسایی اثر انگشت برخوردار است. این دستگاه نسل جدیدی از دستگاه های کنترل تردد با قابلیت تشخیص اثر انگشت، کارت و کد پرسنلی افراد است. دستگاه حضور و غیاب S1000 از قابلیت های Wi-Fi و GPRS و 3G پشتیبانی می کند و دارای ظرفیت 20000 اثر انگشت و 40000 کارت می باشد. تمام عملیات تنظیم اطلاعات افراد به سادگی روی صفحه نمایش لمسی رنگی 4.3 اینچی آن انجام می شود. همچنین به علت دارا بودن باتری بک آپ داخلی با ظرفیت 2000mAh می توان در هنگام قطع شدن برق نیز از آن استفاده نمود. این دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی و کارتی دارای سیستم عامل لینوکس است و می توان آن را به شبکه LAN نیز متصل نمود.

ویژگی های دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، کارتی S1000 :

  • دارای صفحه نمایش لمسی رنگی ۴.۳ اینچ بسیار کاربر پسند و بسیار حسی
  • با قابلیت تشخیص اثر انگشت، كارت بدون تماس و كد پرسنلي
  • دارای قابلیت چند زبانه
  • با ظرفیت اثر انگشت ۲۰,۰۰۰ و کارت ۴۰,۰۰۰
  • ارتباط : TCP / IP، USB HOST
  • اختیاری : (Wi-Fi , GPRS , and 3G (WCDMA
  • ID اختیاری، مایفر، کارت های HID
  • داراي باتری بك آپ و سیستم عامل لینوكس
مشخصات فنی
پیکربندی

پیکربندی T-28331

گارانتی

12ماه گارانتی ده سال خدمات پس از فروش

این دستگاه دارای یک سال گارانتی تعمیر و تعویض قطعه و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
نرم افزار ویسمن دارای یک سال خدمات پشتیبانی می باشد.

نرم افزار

بر روی خرید دستگاه حضور و غیاب یک عدد CD حاوی نرم افزار حضور و غیاب حقوق دستمزد پایه ویسمن به صورت رایگان وجود دارد.

امکانات نرم افزار ویسمن نسخه پایه :

نرم افزار ویسمن با محیطی ساده، کارا و پویا دسترسی سریع به قابلیت های نرم افزار را برای شما فراهم می کند.

نرم افزار ویسمن در نسخه پایه دارای قابلیت ثبت 50 پرسنل، تعریف 5 تقویم کاری ساده (24 ساعت در یک روز) و ثبت یک کاربر سیستم (کلاینت) برای استفاده تحت شبکه می باشد.

در این نسخه از نرم افزار امکان دریافت و مشاهده ورود و خروج ها به صورت روزانه و فردی وجود دارد و همچنین دارای قابلیت اصلاح گروهی ساده ورود و خروج ها نیز می باشد.

در نسخه پایه می توان دو نوع گروه کاری عادی و ساعتی را برای پرسنل تعریف نمود و از بخش قانون گذاری در گروه کاری به مدیریت گروه های کاری پرداخت. در این نسخه مرخصی و مأموریت را برای پرسنل فقط می توان ثبت نمود اما امکان محاسبه آنها وجود ندارد.

توسط نسخه پایه نرم افزار ویسمن، یک دستگاه را می توان مدیریت کرد و قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی از بانک اطلاعاتی نرم افزار نیز با این نسخه امکان پذیر است.

در قسمت حقوق و دستمزد امکان نوشتن 7 فرمول برای پرداخت و کسورات وجود دارد و دارای قابلیت صدور حکم کارگزینی و دریافت فیش حقوقی نیز می باشد.

برای دریافت امکانات بیشتر نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد، نرم افزار ویسمن در پنج نسخه Final ، Pro iOS 2  ، Pro iOS 1 ، Pro Lite ، Lite ارائه می شود. می توانید به صفحه امکانات نرم افزار ویسمن مراجعه کنید و اطلاعات کامل نسخه های مختلف نرم افزار ویسمن را مشاهده نمایید.

امکانات نرم افزار حضور و غیاب ویسمن در تمامی نسخه ها

همچنین کاتالوگ نرم افزار ویسمن را می توانید دانلود و مطالعه کنید.

دانلود آخرین نسخه نرم افزار ZKTeco