دستگاه حضور غیاب اثرانگشتی و کارتی G1

دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی، کارتی G1

G1 در یک نگاه

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و کارتی G1 یکی از پرکاربردترین دستگاه های حضور و غیاب با ترکیبی از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها است که دارای قابلیت تعیین هویت چندگانه به صورت های کارتی، اثر انگشت و رمزعبور می باشد. این دستگاه حضور و غیاب می تواند همزمان تشخیص اثر انگشت، کارت بدون تماس و کد پرسنلی داشته باشد. دستگاه G1 دارای سنسور اثر انگشت از نوع silk است که امکان تقلب را به صفر رسانده و اثر انگشت خشک، مرطوب و حتی مخشوش را به راحتی شناسایی می کند.

این دستگاه کنترل تردد می تواند تا ظرفیت 3000 عدد اثر انگشت و 100000 رکورد را ذخیره کند. این محصول دارای پردازنده دو هسته ای با سیستم عامل لینوکس است. دستگاه حضور غیاب G1 دارای صفحه نمایش رنگی است که به هنگام ثبت تردد، عکس و مشخصات فرد را نمایش دهد.

از دیگر ویژگی های دستگاه حضور و غیاب G1 داشتن طراحی زیبا، پروتکل ارتباطی TCP/IP, USB Host، توابع اختیاری MF و صفحه نمایش ۳ اینچی می باشد.

مشخصات فنی
پیکربندی

پیکربندی دستگاه T-28309

گارانتی

12ماه گارانتی ده سال خدمات پس از فروش

این دستگاه دارای یک سال گارانتی تعمیر و تعویض قطعه و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
نرم افزار ویسمن دارای یک سال خدمات پشتیبانی می باشد.

نرم افزار

بر روی خرید دستگاه حضور و غیاب یک عدد CD حاوی نرم افزار حضور و غیاب حقوق دستمزد پایه ویسمن به صورت رایگان وجود دارد.

امکانات نرم افزار ویسمن نسخه پایه :

نرم افزار ویسمن با محیطی ساده، کارا و پویا دسترسی سریع به قابلیت های نرم افزار را برای شما فراهم می کند.

نرم افزار ویسمن در نسخه پایه دارای قابلیت ثبت 50 پرسنل، تعریف 5 تقویم کاری ساده (24 ساعت در یک روز) و ثبت یک کاربر سیستم (کلاینت) برای استفاده تحت شبکه می باشد.

در این نسخه از نرم افزار امکان دریافت و مشاهده ورود و خروج ها به صورت روزانه و فردی وجود دارد و همچنین دارای قابلیت اصلاح گروهی ساده ورود و خروج ها نیز می باشد.

در نسخه پایه می توان دو نوع گروه کاری عادی و ساعتی را برای پرسنل تعریف نمود و از بخش قانون گذاری در گروه کاری به مدیریت گروه های کاری پرداخت. در این نسخه مرخصی و مأموریت را برای پرسنل فقط می توان ثبت نمود اما امکان محاسبه آنها وجود ندارد.

توسط نسخه پایه نرم افزار ویسمن، یک دستگاه را می توان مدیریت کرد و قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی از بانک اطلاعاتی نرم افزار نیز با این نسخه امکان پذیر است.

در قسمت حقوق و دستمزد امکان نوشتن 7 فرمول برای پرداخت و کسورات وجود دارد و دارای قابلیت صدور حکم کارگزینی و دریافت فیش حقوقی نیز می باشد.

برای دریافت امکانات بیشتر نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد، نرم افزار ویسمن در پنج نسخه Final ، Pro iOS 2  ، Pro iOS 1 ، Pro Lite ، Lite ارائه می شود. می توانید به صفحه امکانات نرم افزار ویسمن مراجعه کنید و اطلاعات کامل نسخه های مختلف نرم افزار ویسمن را مشاهده نمایید.

امکانات نرم افزار حضور و غیاب ویسمن در تمامی نسخه ها

همچنین کاتالوگ نرم افزار ویسمن را می توانید دانلود و مطالعه کنید.

دانلود آخرین نسخه نرم افزار ZKTeco

 • توضیحات دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی، کارتی و رمز عبور G1
  یکی از خصوصیات بارز و ویژه دستگاه حضور و غیاب G1 این است که دارای قابلیت اتصال به سیستم های شبکه و کامپیوتر است و امکان انتقال اطلاعات در غالب فایل های اکسل و یا دیگر فرمت ها با این دستگاه وجود دارد. به همین ترتیب این سیستم را می توان با نرم افزار های ثبت حقوق و دستمزد نیز هماهنگ نمود تا محاسبه با دقت و سهولت بیشتری انجام گردد.

  این سبک از دستگاه های کنترل تردد و حضور و غیاب برای حذف کردن سیستم دستی ساعت زدن کارمندان و جایگزین کردن آنها با سیستم سنتی کارتکس، طراحی و تولید شده است. دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی و کارتی G1 ابزاری بسیار مناسب برای تمامی اداره ها و شرکت ها است، چرا که ساعات ورود و خروج کارمندان را به سرعت و با دقت بسیار بالا ثبت می کند. استفاده از این محصول موجب کاهش خطای نیروی انسانی در کنترل تردد کارمندان می شود و بوسیله آن می توان میزان حقوق و دستمزد افراد (اعم از کارمندان نیمه وقت و تمام وقت) را محاسبه نمود.

  ویژگی های اصلی دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، کارتی و رمز عبور G1 که از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت آن است، شامل موارد زیر می باشد:

  • دارای صفحه نمایش رنگی 3 اینچ
  • دستگاه تشخیص اثر انگشت با ظرفیت ثبت اثر انگشت تا 3000 مورد
  • دارای سنسور اثر انگشت از نوع Silk ID
  • سرعت تشخیص اثر انگشت فوق العاده بالا
  • با قابلیت گرفتن عکس از پرسنل هنگام ورود و خروج
  • قابلیت نمایش عکس پرسنل هنگام ورود و خروج
  • امکان نمایش اثر انگشت قرار داده شده روی سنسور برروی نمایشگر دستگاه
  • دارای سیستم عامل لینوکس
  • دارای کارت خوان