هدف ماایجاد تغییر و تحول محصولات ساده است که کمک میکند کارکنان و مدیران باهم بهتر کار کنند.

نوآوری و نشاط اولین جلوه‌ای است که از مهرکیا به چشم می‌خورد. پویایی و تلاش برای نیل به اهداف در طول حیات شرکت باعث گسترش توانایی‌ها شده و استفاده از ابزار مناسب، زیرساخت‌های محکمی در شرکت بنیان نهاده است.

هدف ما:

       هدف ما ایجاد تغییر و تحول محصولات ساده است که کمک میکند کارکنان و مدیران باهم بهتر کار کنند.

 

ارزش های 6 گانه اصلی ما

درباره ما باید گفت ما هر روز زمان زیادی را صرف میکنیم بر سر اینکه چگونه تکنولوژِ ی میتواند نیروی کار ساعتی را توانمند سازد به صورتی که تا به حال جهان به خود ندیده باشد.

 • اعتماد

  در تلاش  برای کمال ,اعتماد مهم است افتخار ما اینه که بهم بی اعتماد نیستیم. هر کدام تلاش میکنیم که تیم موفق شود.ما کار درست را با همدلی و یکپارچگی انجام می دهیم و سعی میکنیم خود را در موقعیت  یکدیگر قرار بگیرم و درک متقابل داشته باشیم و این کار معمولا مفید واقع میشود.

 • تدبیر

  تدبیر اهرمی برای فشار وارد کردن بر محدودیت هایی که برای حرکت رو به جلو دارید. پول و فناوری های جدید ابزاری هستند برای ایجاد جریانی به سمت بهترین کار ها

 • فرهنگ ما

  شرکت ما طوفان کامل از احساسات و استعداد است ما یک فرهنگ کار آفرینی و پرورش میدهیم که الهام بخش هر یک از ما برای تمرکز بر مهارت ها و استعداد های ما جهت یاری مشتری که زمان کمتری را برای کار و زمان بیشتری را برای زندگی مصرف کند.

 • فراتر از انتظارات

  اطمینان از هر برخورد با مردم و محصولات برای ما به یادماندی و مفید است

  اقدامات بلند از کلمات بلند تر صحبت میکنند ما  همواره به دنبال کمال و تعالی هستیم

 • کنجکاو بودن

  چالش دیگر عمیق اندیشیدن و سوال درباره وضع موجود سوال های زیادی بپرسید تجربه کنید و از اطلاعات بدست آمده برای تصمیم گیری استفاده کنید سوالاتی از قبیل چرا و اگر و… پیوسته درحال اصلاح مهارت خود باشید و از شکست نترشید

 • هنر ارزش آفرینی

  ساختن کار با کیفیت به طوری که پشت کار به اندازه روی کار زیبا باشد

  فرم کار شما به اندازه یک کار وِیژه مهم است مشکلات بزرگ با توجه به جزِئِیات  حل می شود و ما باید در مورد جزِئیات کار خود توجه کنیم نه این که دیگران چه کاری انجام میدهند چگونه انجام دادن کار مهم تر از انجام دادن آن است.

ما چگونه کار میکنیم

ما بهترین کار خود را در یک فضای بازکه محدود به زمان و مکان نمیباشد انجام میدهیم ما از هر موفققیت و شکست خود لذت میبریم وما از شرکتمان مردممان و محصولاتمان و مشتری هایمان عمیقا مراقبت میکنیم.

داستان ما

داستان ماهم از یک ملاقات  و یک تصمیم برای تغییر شروع شد زمانی که تصمیم گرفتیم تغییر در زندگی کاری صاحبان کسب کار به وجود بیاریم  وقتی با نرم افزار های تردد بازار مواجه میشدیم که کارایی لازم برای کارفرما نداشت  تصمیم گرفتم نرم افزار در حوزه تردد تولید کنیم.

در اولین نسخه این نرم افزار در سال 92 در یک کارخانه ماشین سازی که از زیر مجموعه های فولاد مبارکه راه اندازی شد.

این آغاز موفقیت ما بود.

باجمع آوری بازخورد ها از مشتریان در سال 93 دست به تغییرات گسترده  و عظیمی زدیم تا آنجا که نرم افزار را از اول نوشتیم

ما با توکل بخدا  اعتماد به هم ,پشتکار از خود گذشتگی و  استعداد که یک عطیه الهی بود و به تک تک افراد گروه عطا شده بود توانستیم مسیر دشواری را طی کنیم.

ما هنوز همانند روز اول هر روز زمان زیادی را صرف میکنیم بر سر اینکه چگونه تکنولوژِ ی میتواند نیروی کار ساعتی را توانمند سازد به صورتی که تا به حال جهان به خود ندیده باشد.

آشنایی با شرکت مهرپویان کهکشان رایانه

شرکت مهندسی مهرپویان کهکشان رایانه  شماره ثبت 50737  در زمینه فعالیت مستمر در تولید و ارائه نرم افزارمفنتخر است نرم افزار جامع و تخصصی حضورو غیاب و حقوق دستمزد ویسمن را تولید و معرفی نمایید.

در آخرین نگارش  این نرم افزار جامع و تخصصی قابلیت های منحصر به فرد و خاص  جامع شما می توانید عملیات و کلیه محاسبات حضور غیاب بر اساس تنظیم قوانین سازمان خود را از زمان استخدام تا کلیه روزهای حضور پرسنل  و کلیه حقوق های ماهیانه تا زمان تسویه حساب کامل همراهی میکنیم.

دعوت همکاری

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
برخی از ایده‌های کنونی نرم افزار ما، نتیجه اعمال نظرات مشتریانمان بوده است.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

ایمیل: mehrpoyan.co@gmail.com
شماره تلفن تماس با مدیر شرکت: 03134381412 داخلی 102